pl   en
AX:
×

Utwórz konto

dane rejestracyjne

Dane logowania

lub zaloguj

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Adres e-mail jest wymagany!
This email is already registered!
Hasło jest wymagane!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Akceptacja Regulaminu jest wymagana!
Email or Password is wrong!

O FIRMIE

_

HDF Polska Sp. z o.o. rozpoczęła działalność na rynku polskim w 1998 roku. Nasza firma zajmuje się tworzeniem rozwiązań informatycznych na zamówienie oraz sprzedażą i serwisem sprzętu do automatycznej identyfikacji (Auto ID). Od ponad 18 lat naszego funkcjonowania na rynku, poszukujemy rozwiązań innowacyjnych i niezawodnych – takich, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Rezultatem wieloletniej pracy zespołu HDF Polska jest stale rosnąca liczba zrealizowanych wdrożeń- z systemów HDF Polska korzysta już ponad 4500 przedsiębiorstw w Polsce i zagranicą.

0
ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW
0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
ZREALIZOWANYCH DOSTAW

Misją naszej firmy jest dostarczanie małym, średnim oraz dużym firmą najwyższej jakości rozwiązań informatycznych oraz systemów automatycznej identyfikacji. Priorytetem jest dla nas zadowolenie Naszych klientów oraz wspieranie rozwoju ich przedsiębiorstw. HDF Polska Sp. z o.o. gwarantuje fachową wiedzą w zakresie systemów automatycznej identyfikacji i rozwiązaniach informatycznych, a także doświadczenie we wdrażaniu najnowszych technologii.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy Państwu najwyższą jakość usług oraz oferowanego sprzętu. W naszej ofercie posiadamy sprzęt tylko renomowanych producentów, takich jak:
  • Zebra
  • Intermec
  • Honeywell
  • Datalogic
  • Sato