Honeywell Dolphin 75e to połaczenie smartfonu z wszechstronnym terminalem mobilnym. Pracuje on na dwóch rodzajach systemów do wyboru: Android 4.4 lub Windows 8.1. Urządzenie posiada bardzo wytrzymałą baterię, która umożliwia pracę do 12 godzin bez konieczności dodatkowego ładowania, a jej wymiana jest łatwa i szybka, możliwa do wykonania za pomocą kilku ruchów.
Dolphin 75e posiada elegancki design, jest kieszonkowych rozmiarów, a przy tym cechuje się także dużą wydajnością i wysoką wytrzymałością. Posiada on wzmocnioną obudowę magnezową odporną na wodę i kurz - zgodnie z klasą ochrony IP67, wytrzymuje także wielokrotne upadki na beton z wysokości 1,2 m.
Wyposażony został w komunikację zbliżeniową NFC, wbudowany czytnik kodów kreskowych 1 i 2D oraz 8 MP kamerę. Duży 4,3 calowy wyświetlacz z technologią Gorilla Glass jest odporny na zarysowania i zapewnia czytelność zarówno w pomieszczeniach jak i w pełnym słońcu. Urządzenie to doskonale sprawdzi się zarówno w magazynach jak i przemyśle, logistyce oraz handlu detalicznym.

Zobacz więcej