Vocollect A710 to urządzenie oferujące bezprzewodową, sterowaną głosowo opcję kontroli przepływu pracy. Może on współpracować z zestawami słuchawkowymi i urządzeniami z funkcją Vocollect Bluetooth®. Jest to świetne rozwiązanie, dzięki któremu nie trzeba już martwić się o utrudnienia związane ze splątanymi kablami ograniczającymi ruchy.

Działania dotyczące procesów magazynowych można wykonywać bez jednoczesnego zajmowania rąk czy wzroku, wyłącznie za pomocą komendy głosowej, co jest szczególnie przydatne przy przenoszeniu paczek i wykonywaniu innych manualnych działań. A710 ze względu na swoją specyfikę posiada Bluetooth v2.1+ EDR oraz Wi-Fi 802.11a/b/g/n.

Wyposażony został w system Microsoft® Windows® CE 7, a jego niezawodność potwierdza wytrzymałość na upadki (do 1,8 m) oraz wysoka odporność na wilgoć i pył (IP67). Według użytkowników - połączenie korzystania z mobilnego urządzenia Vocollect A710 z bezprzewodowym zestawem słuchawkowym Vocollect SRX2 zapewnia najlepszy komfort działania i umożliwia wzniesienie produktywności na wyższy poziom.