Nowa generacja czytników Zebra serii 3600 to odpowiedź na zwiększenie zapotrzebowania w zakresie szybkości i jakości odczytu kodów kreskowych podczas pracy, w której wymagane jest częste skanowanie. Wyposażone w mnóstwo przydatnych funkcji zapewniających bardzo wysoką wydajność skanery LI3608 (przewodowe) i LI3678 (bezprzewodowe), wyznaczają nowy standard w zakresie niezawodności działania i prostoty zarządzania. Norma szczelności IP65 oraz odporność na upadki aż do 2,4 m czynią te urządzenia praktycznie niezniszczalnymi.

Seria 3600 to bardzo wytrzymałe skanery przemysłowe, które posiadają solidną konstrukcję, są pełne innowacyjnych rozwiązań i zapewniają doskonałe osiągi w pracy. Dodatkowym atutem czytników jest wyposażenie ich w funkcję Cold Storage, która pozwala na ich użytkowanie nawet przy temperaturze dochodzącej do -30st. C, co czyni je doskonałym sprzętem do pracy w chłodni.

Poza możliwością zeskanowania praktycznie każdego kodu kreskowego 1D lub 2D z odległości nawet do 2,1 m skanery te zapewniają elastyczność w postaci funkcji rejestracji najróżniejszych typów danych, co umożliwia usprawnienie wielu codziennych procesów biznesowych i logistycznych – w tym funkcję rejestracji zdjęć i dokumentów oraz optycznego rozpoznawania znaków (OCR).

DS3608