pl   en
AX:

Czytniki bezprzewodowe

Lista Siatka

Ustaw kierunek rosnący

1-10 of 90

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Xenon 1902 ( Xenon1902 )

  Honeywell Xenon 1902 to kolejny model z serii zaawansowanych czytników dwuwymiarowych kodów kreskowych od marki Honeywell. Urządzenie zostało wyposażone w bardzo pojemny akumulator, który umożliwia pracę nawet przez 12 godzin bez przerwy, co przekłada się na ok 50 tysięcy skanów w ciągu zmiany. Skaner świetnie radzi sobie również z odczytem kodów o dużej gęstości, o słabej jakości, czy tych częściowo zniszczonych lub zatartych. Wszystko to za sprawą technologii Adaptus Imaging 6.0.
  Dowiedz się więcej
  • Granit1911i ( Granit1911i )

   Model 1911i to kolejny przedstawiciel serii ręcznych czytników kodów kreskowych Honeywell Granit. W tym przypadku mamy do czynienia z urządzeniem w pełni bezprzewodowym. Granit 1911i przystosowany został do odczytu wszystkich standardowych kodów jednowymiarowych I dwuwymiarowych.
   Dowiedz się więcej
   • Xenon 1902h ( Xenon1902h )

    Honeywell Xenon 1902h to skaner kodów kreskowych, opracowany szczególnie na potrzeby placówek związanych z opieką zdrowotną. Jest to ręczny skaner, bezprzewodowy typu area imager. Łączność z siecią, a tym samym z bazą dokującą, gwarantuje łącze Bluetooth. Dużą zaletą tego modelu jest bardzo wytrzymały akumulator, który zapewnia ciągłą pracę przez nawet 12 godzin, co oznacza wykonanie ok. 50 tysięcy skanów w ciągu jednej zmiany. Skaner przeznaczony jest przede wszystkim do odczytu kodów dwuwymiarowych i podobnie, jak inne urządzenia z tej serii, gwarantuje pełny i szybki odczyt kodów częściowo zniszczonych zatartych, o dużej gęstości czy naniesionych na trudną powierzchnię.
    Dowiedz się więcej
    • Voyager 1452g ( Voyager1452g )

     Honeywell Voyager 1452g to ręczny, bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych typu area imager. Jest jednym z przedstawicieli znanej na całym świecie serii mobilnych czytników od marki Honeywell. Maksymalny zasięg pracy urządzenia to 10 m od  bazy dokującej. Poszukując najlepszego modelu do sklepu, hurtowni lub magazynu warto wiedzieć, że Voyager 1452g jest możliwość podłączenia aż 7 czytników do jednej bazy. Zaletą Voyagera jest jego poręczny kształt i brak kabla ograniczającego swobodną pracę.
     Dowiedz się więcej
     • Xenon 1902g-bf

      Skaner kodów kreskowych Xenon 1902g-BF to urządzenie, które od klasycznej wersji różni się brakiem baterii („bf” w nazwie to „battery-free”). W zamian za to zasilany jest super-kondensatorami, które przyczyniają się do ochrony środowiska, a dodatkowo ładują się w niezwykle krótkim czasie - poprzez USB w niespełna 2 minuty (poniżej 30 sekund gdy wykorzystany w tym celu zostanie zewnętrzny zasilacz) i pozwalają na bezprzewodowe zeskanowanie ok.
      Dowiedz się więcej
      • Datalogic Powerscan PBT9300

       Datalogic PowerScan™ PBT9300 jest bezprzewodowym czytnikiem kodów kreskowych o prostej i intuicyjnej obsłudze. Czytnik został wyposażony w pojemny i wytrzymały akumulator, który gwarantuje możliwość ciągłej pracy podczas trwania jednej zmiany, bez konieczności dodatkowego ładowania - podczas jednej sesji skaner może sczytać około 50 tysięcy kodów.
       Dowiedz się więcej
       • Zebra  LS4208 ( ZLS4208 )

        Motorola LS4208 to czytnik dalekiego zasięgu, wyposażony w skaner wielokierunkowy umożliwiający odczyt kodu w różnym ułożeniu, a także oferujący szybkie skanowanie.
        Dowiedz się więcej
        • Zebra LS3578-ER ( LS3578-ER )

         Model Motorola LS3578-ER to wysokowydajny czytnik kodów kreskowych, gwarantujący niezawodną pracę przez dłuższy czas. Bezprzewodowa technologia oraz wyposażenie w złącze Bluetooth sprawiają, że praca z czytnikiem jest możliwa nawet z odległości 100 m od bazy dokującej. Rozszerzenie ER oznacza, że skaner został przystosowany do odczytu kodów ze znacznej odległości i w zależności od wielkości i gęstości kodu może to być nawet 14 m.
         Dowiedz się więcej
         • Zebra LI4278 ( LI4278 )

          Motorola LI4278 to niewielkich gabarytów czytnik kodów kreskowych wyposażony w technologię Linear Imager, która umożliwia odczyt kodów jednowymiarowych z większej odległości, zarówno tych nadrukowanych na tradycyjną etykietę, jak i znajdujących się na ekranie LCD czy na dowolnym urządzeniu mobilnym.
          Dowiedz się więcej
          • Zebra DS6878-HC ( DS6878-HC )

           Motorola DS6878-HC to czytnik kodów kreskowych przeznaczony dla placówek opieki medycznej. Jednak w przeciwieństwie do innych czytników tej klasy DS6878 HC oprócz standardowego odczytu kodów kreskowych 1D i 2D oferuje również odczyt kodów częściowo zniszczonych, o słabej jakości czy naniesionych na trudną powierzchnię.
           Dowiedz się więcej

           Lista Siatka

           Ustaw kierunek rosnący

           1-10 of 90

           Strona:
           1. 1
           2. 2
           3. 3
           4. 4
           5. 5