pl   en
AX:
×

Utwórz konto

dane rejestracyjne

Dane logowania

lub zaloguj

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Adres e-mail jest wymagany!
This email is already registered!
Hasło jest wymagane!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Akceptacja Regulaminu jest wymagana!
Email or Password is wrong!

Czytniki bezprzewodowe

Lista Siatka

Ustaw kierunek rosnący

1-10 of 90

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Voyager 1452g ( Voyager1452g )

  Honeywell Voyager 1452g to ręczny, bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych typu area imager. Jest jednym z przedstawicieli znanej na całym świecie serii mobilnych czytników od marki Honeywell. Maksymalny zasięg pracy urządzenia to 10 m od  bazy dokującej. Poszukując najlepszego modelu do sklepu, hurtowni lub magazynu warto wiedzieć, że Voyager 1452g jest możliwość podłączenia aż 7 czytników do jednej bazy. Zaletą Voyagera jest jego poręczny kształt i brak kabla ograniczającego swobodną pracę.
  Dowiedz się więcej
  • Xenon 1902 ( Xenon1902 )

   Honeywell Xenon 1902 to kolejny model z serii zaawansowanych czytników dwuwymiarowych kodów kreskowych od marki Honeywell. Urządzenie zostało wyposażone w bardzo pojemny akumulator, który umożliwia pracę nawet przez 12 godzin bez przerwy, co przekłada się na ok 50 tysięcy skanów w ciągu zmiany. Skaner świetnie radzi sobie również z odczytem kodów o dużej gęstości, o słabej jakości, czy tych częściowo zniszczonych lub zatartych. Wszystko to za sprawą technologii Adaptus Imaging 6.0.
   Dowiedz się więcej
   • Granit1911i ( Granit1911i )

    Model 1911i to kolejny przedstawiciel serii ręcznych czytników kodów kreskowych Honeywell Granit. W tym przypadku mamy do czynienia z urządzeniem w pełni bezprzewodowym. Granit 1911i przystosowany został do odczytu wszystkich standardowych kodów jednowymiarowych I dwuwymiarowych.
    Dowiedz się więcej
    • Xenon 1902h ( Xenon1902h )

     Honeywell Xenon 1902h to skaner kodów kreskowych, opracowany szczególnie na potrzeby placówek związanych z opieką zdrowotną. Jest to ręczny skaner, bezprzewodowy typu area imager. Łączność z siecią, a tym samym z bazą dokującą, gwarantuje łącze Bluetooth. Dużą zaletą tego modelu jest bardzo wytrzymały akumulator, który zapewnia ciągłą pracę przez nawet 12 godzin, co oznacza wykonanie ok. 50 tysięcy skanów w ciągu jednej zmiany. Skaner przeznaczony jest przede wszystkim do odczytu kodów dwuwymiarowych i podobnie, jak inne urządzenia z tej serii, gwarantuje pełny i szybki odczyt kodów częściowo zniszczonych zatartych, o dużej gęstości czy naniesionych na trudną powierzchnię.
     Dowiedz się więcej
     • Xenon 1902g-bf

      Skaner kodów kreskowych Xenon 1902g-BF to urządzenie, które od klasycznej wersji różni się brakiem baterii („bf” w nazwie to „battery-free”). W zamian za to zasilany jest super-kondensatorami, które przyczyniają się do ochrony środowiska, a dodatkowo ładują się w niezwykle krótkim czasie - poprzez USB w niespełna 2 minuty (poniżej 30 sekund gdy wykorzystany w tym celu zostanie zewnętrzny zasilacz) i pozwalają na bezprzewodowe zeskanowanie ok.
      Dowiedz się więcej
      • Datalogic Powerscan PBT9300

       Datalogic PowerScan™ PBT9300 jest bezprzewodowym czytnikiem kodów kreskowych o prostej i intuicyjnej obsłudze. Czytnik został wyposażony w pojemny i wytrzymały akumulator, który gwarantuje możliwość ciągłej pracy podczas trwania jednej zmiany, bez konieczności dodatkowego ładowania - podczas jednej sesji skaner może sczytać około 50 tysięcy kodów.
       Dowiedz się więcej
       • Zebra DS6878-SR ( DS6878-SR )

        Motorola DS6878-SR to zaawansowany czytnik kodów kreskowych stworzony z myślą o ogólnym zastosowaniu, a dzięki zastosowanej w nim technologii zastosowanie to może być bardzo szerokie: sklepy, magazyny, lotniska, banki, a także lekki przemysł.
        Dowiedz się więcej
        • Zebra  LS4208 ( ZLS4208 )

         Motorola LS4208 to czytnik dalekiego zasięgu, wyposażony w skaner wielokierunkowy umożliwiający odczyt kodu w różnym ułożeniu, a także oferujący szybkie skanowanie.
         Dowiedz się więcej
         • Zebra LS3578-ER ( LS3578-ER )

          Model Motorola LS3578-ER to wysokowydajny czytnik kodów kreskowych, gwarantujący niezawodną pracę przez dłuższy czas. Bezprzewodowa technologia oraz wyposażenie w złącze Bluetooth sprawiają, że praca z czytnikiem jest możliwa nawet z odległości 100 m od bazy dokującej. Rozszerzenie ER oznacza, że skaner został przystosowany do odczytu kodów ze znacznej odległości i w zależności od wielkości i gęstości kodu może to być nawet 14 m.
          Dowiedz się więcej
          • Zebra LI4278 ( LI4278 )

           Motorola LI4278 to niewielkich gabarytów czytnik kodów kreskowych wyposażony w technologię Linear Imager, która umożliwia odczyt kodów jednowymiarowych z większej odległości, zarówno tych nadrukowanych na tradycyjną etykietę, jak i znajdujących się na ekranie LCD czy na dowolnym urządzeniu mobilnym.
           Dowiedz się więcej

           Lista Siatka

           Ustaw kierunek rosnący

           1-10 of 90

           Strona:
           1. 1
           2. 2
           3. 3
           4. 4
           5. 5