pl   en
AX:

Czytniki przemysłowe

Lista Siatka

Ustaw kierunek rosnący

1-10 of 74

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • SR61B ( SR61B )

  Intermec SR61B to przenośny przemysłowy skaner kodów kreskowych. Bardziej zaawansowany imager umożliwia dokładny odczyt nie tylko kodów jednowymiarowych, ale przede wszystkim dwuwymiarowych.
  Dowiedz się więcej
  • Granit1911i ( Granit1911i )

   Model 1911i to kolejny przedstawiciel serii ręcznych czytników kodów kreskowych Honeywell Granit. W tym przypadku mamy do czynienia z urządzeniem w pełni bezprzewodowym. Granit 1911i przystosowany został do odczytu wszystkich standardowych kodów jednowymiarowych I dwuwymiarowych.
   Dowiedz się więcej
   • Granit1280i ( Granit1280i )

    Honeywell Granit 1280i to skaner kodów kreskowych o dalekim zasięgu – potrafi odczytać kody z odległości nawet 17 m. Należy do najnowszych urządzeń wyprodukowanych przez znanego na całym świecie producenta urządzeń do automatycznej identyfikacji Honeywell. Granit przeznaczony jest przede wszystkim do kodów jednowymiarowych, a dzięki zastosowanym w nim rozwiązaniom potrafi odczytać także zniszczone kody, naniesione na trudną nawierzchnię czy te już zatarte. Wyposażony został w złącze RS-232.
    Dowiedz się więcej
    • SR61T ( SR61T )

     Intermec SR61T to skaner przemysłowy do zadań specjalnych, przeznaczony do pracy w takich branżach, jak: dystrybucja, przemysł, magazynowanie. Urządzenie dostępne jest z czytnikiem laserowym lub imagerem zarówno do kodów jedno, jak i dwuwymiarowych. W zależności od rodzaju czytnika skaner umożliwia odczyt z odległości nawet do 150 cm, a w przypadku imagera dalekozasięgowego nawet do 15 m.
     Dowiedz się więcej
     • Granit1910i ( Granit1910i )

      Honeywell Granit 1910i to kolejny z serii wytrzymałych czytników kodów kreskowych o wysokiej jakości odczytu od znanego producenta sprzętu do automatycznej identyfikacji. Granit 1910i to skaner ręczny przystosowany do odczytu kodów jednowymiarowych nawet tych o dużej gęstości oraz kodów dwuwymiarowych i PDF.
      Dowiedz się więcej
      • SR61TX ( SR61TX )

       Pod tym modelem kryje się ręczny, przewodowy skaner kodów kreskowych, wyposażony w imager dalekiego zasięgu, co umożliwia odczyt nawet z odległości 8 m. Skaner przeznaczony jest przede wszystkim do odczytu kodów dwuwymiarowych, ale poradzi sobie doskonale ze standardowymi kodami 1D. W podstawowej wersji znajdziemy interfejsy takie, jak: USB i RS-232.
       Dowiedz się więcej
       • HONEYWELL 3800GHD

        Honeywell 3800gHD jest skanerem liniowym, zapewniającym wysoką wydajność skanowania kodów kreskowych o standardowej jakości oraz kodów w jakości HD.
        Dowiedz się więcej
        • Honeywell 3820

         Honeywell 3820 to bezprzewodowy ręczny czytnik kodów kreskowych zapewniający doskonałą jakość odczytu. Dzięki zastosowanym w nim technologiom Adaptus TM oraz Bluetooth, posiada on funkcję odczytu kodów z ekranów LCD, a także możliwość dekodowania kodów częściowo uszkodzonych i o słabej jakości.
         Dowiedz się więcej
         • Zebra LS3578-FZ ( LS3578-FZ )

          Skaner Motorola LS3578-FZ to wersja modelu wyposażona w technologię fuzzy logic, czyli tak zwanej rozmytej logiki, co umożliwia bezproblemowy odczyt kodów częściowo zniszczonych, zabrudzonych czy wydrukowanych w słanej jakości.
          Dowiedz się więcej
          • Zebra LS3408 ( LS3408 )

           Motorola LS3408 to ręczny skaner kodów kreskowych stworzony z myślą o pracy w środowisku przemysłowym. Czytnik umożliwia odczyt kodów kreskowych jednowymiarowych, w zależności od wielkości nawet z odległości 13,5 m. Maksymalna prędkość skanowania LS3408 to 36 skanów na sekundę. Wygodna i o ergonomicznym kształcie obudowa zapewnia szybką i sprawną pracę, a wytrzymały materiał chroni urządzenie przed upadkiem z wysokości 2 m, a także zapyleniem czy zalaniem – norma IP65.
           Dowiedz się więcej

           Lista Siatka

           Ustaw kierunek rosnący

           1-10 of 74

           Strona:
           1. 1
           2. 2
           3. 3
           4. 4
           5. 5