pl   en
×

Utwórz konto

dane rejestracyjne

Dane logowania

lub zaloguj

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Adres e-mail jest wymagany!
This email is already registered!
Hasło jest wymagane!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Akceptacja Regulaminu jest wymagana!
Email or Password is wrong!

Czytniki przemysłowe

Lista Siatka

Ustaw kierunek rosnący

1-10 of 76

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • SR61B ( SR61B )

  Intermec SR61B to przenośny przemysłowy skaner kodów kreskowych. Bardziej zaawansowany imager umożliwia dokładny odczyt nie tylko kodów jednowymiarowych, ale przede wszystkim dwuwymiarowych.
  Dowiedz się więcej
 • Granit1911i ( Granit1911i )

  Model 1911i to kolejny przedstawiciel serii ręcznych czytników kodów kreskowych Honeywell Granit. W tym przypadku mamy do czynienia z urządzeniem w pełni bezprzewodowym. Granit 1911i przystosowany został do odczytu wszystkich standardowych kodów jednowymiarowych I dwuwymiarowych.
  Dowiedz się więcej
 • Granit1280i ( Granit1280i )

  Honeywell Granit 1280i to skaner kodów kreskowych o dalekim zasięgu – potrafi odczytać kody z odległości nawet 17 m. Należy do najnowszych urządzeń wyprodukowanych przez znanego na całym świecie producenta urządzeń do automatycznej identyfikacji Honeywell. Granit przeznaczony jest przede wszystkim do kodów jednowymiarowych, a dzięki zastosowanym w nim rozwiązaniom potrafi odczytać także zniszczone kody, naniesione na trudną nawierzchnię czy te już zatarte. Wyposażony został w złącze RS-232.
  Dowiedz się więcej
 • KEYENCE SR-750 (SR-750)

  KEYENCE SR-750 Series to kompaktowy czytnik jedno i dwuwymiarowych kodów kreskowych najnowszej generacji. Urządzenie zostało wyposażone w zaawansowany algorytm odczytu danych, który automatycznie wybiera najlepsze ustawienia skanowania. To umożliwia bezbłędne skanowanie trudnych kodów, w tym kodów o niskim kontraście, a także kodów uszkodzonych mechanicznie, czy wydrukowanych bezpośrednio na nierównych powierzchniach roboczych.
  Dowiedz się więcej
 • SR61T ( SR61T )

  Intermec SR61T to skaner przemysłowy do zadań specjalnych, przeznaczony do pracy w takich branżach, jak: dystrybucja, przemysł, magazynowanie. Urządzenie dostępne jest z czytnikiem laserowym lub imagerem zarówno do kodów jedno, jak i dwuwymiarowych. W zależności od rodzaju czytnika skaner umożliwia odczyt z odległości nawet do 150 cm, a w przypadku imagera dalekozasięgowego nawet do 15 m.
  Dowiedz się więcej
 • Granit1910i ( Granit1910i )

  Honeywell Granit 1910i to kolejny z serii wytrzymałych czytników kodów kreskowych o wysokiej jakości odczytu od znanego producenta sprzętu do automatycznej identyfikacji. Granit 1910i to skaner ręczny przystosowany do odczytu kodów jednowymiarowych nawet tych o dużej gęstości oraz kodów dwuwymiarowych i PDF.
  Dowiedz się więcej
 • KEYENCE SR-1000 (SR-1000)

  To, co do niedawna można by określić mianem rewolucji w dziedzinie obsługi kodów kreskowych, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom KEYENCE staje się standardem. Wprowadzając na rynek SR-1000 Series – czytnik jedno i dwuwymiarowych kodów kreskowych z funkcją automatycznego ustawiania ostrości – KEYENCE poszerzyło pojęcie „standard” o szereg rewolucyjnych udogodnień dla użytkowników.
  Dowiedz się więcej
 • SR61TX ( SR61TX )

  Pod tym modelem kryje się ręczny, przewodowy skaner kodów kreskowych, wyposażony w imager dalekiego zasięgu, co umożliwia odczyt nawet z odległości 8 m. Skaner przeznaczony jest przede wszystkim do odczytu kodów dwuwymiarowych, ale poradzi sobie doskonale ze standardowymi kodami 1D. W podstawowej wersji znajdziemy interfejsy takie, jak: USB i RS-232.
  Dowiedz się więcej
 • HONEYWELL 3800GHD

  Honeywell 3800gHD jest skanerem liniowym, zapewniającym wysoką wydajność skanowania kodów kreskowych o standardowej jakości oraz kodów w jakości HD.
  Dowiedz się więcej
 • Honeywell 3820

  Honeywell 3820 to bezprzewodowy ręczny czytnik kodów kreskowych zapewniający doskonałą jakość odczytu. Dzięki zastosowanym w nim technologiom Adaptus TM oraz Bluetooth, posiada on funkcję odczytu kodów z ekranów LCD, a także możliwość dekodowania kodów częściowo uszkodzonych i o słabej jakości.
  Dowiedz się więcej

Lista Siatka

Ustaw kierunek rosnący

1-10 of 76

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5