pl   en
AX:
×

Utwórz konto

dane rejestracyjne

Dane logowania

lub zaloguj

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Adres e-mail jest wymagany!
This email is already registered!
Hasło jest wymagane!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Akceptacja Regulaminu jest wymagana!
Email or Password is wrong!

Dostawa i płatność

Priorytetem Naszej firmy jest, aby czas od złożenia przez Państwa zamówienia do wysłania przesyłki był jak najkrótszy. Dodatkowo każda przesyłka zostaje przez Nas starannie zapakowana, tak aby w trakcie transportu produkty w niej zawarte nie uległy uszkodzeniu.

Czas realizacji:

Każda przesyłka realizowana jest przez Naszą firmę na bieżąco. Przewidywane terminy dostawy należy liczyć od momentu nadania przesyłki.

Opcje dostawy:

Przesyłka kurierska – 6€ - przy zamówieniach do 400€

Przesyłka kurierska– 0€ - przy zamówieniach powyżej 400€

Opcje płatności:

Przedpłata na konto- w przypadku wyboru tej formy płatności deklarują Państwo dokonanie przelewu (w wysokości wartości zamówienia wraz z kosztami przesyłki) na podany poniżej numer rachunku bankowego Naszej firmy w terminie nie dłuższym niż 3 dni robocze od otrzymania wiadomości elektronicznej z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia.

Najszybszą formą płatności są te elektroniczne za pośrednictwem – eprzelewu lub karty, pieniądze od razu są zaksięgowane na koncie Naszej firmy i możemy zacząć realizacją Państwa zamówienia. Takie płatności są gwarancją najszybszej dostawy zamówienia.

Wszystkie zamówienia z opcją przedpłaty przelewem tradycyjnym, wysyłane są dopiero po zaksięgowaniu środków na koncie Naszej firmy. W przypadku przelewu tradycyjnego czas realizacji przelewu może być wydłużony (zwłaszcza jeśli jest to inny bank niż PKO BP).

Dane do przelewu:

Odbiorca: HDF Polska Sp. z o.o. ul. Domaniewska 47, 02-672 Warszawa
Bank: PKO BP S.A. ul. Wita Stwosza 33/35 50-901 Wrocław
IBAN: PL 64 1020 5226 0000 6702 0366 2467
Swift: BPKOPLPW
Uwaga: konto walutowe EUR

W tytule przelewu proszę wpisać numer zamówienia internetowego oraz nazwę firmy składającej zamówienie. Ułatwi to nam identyfikację przelewu i skróci czas Państwa oczekiwania. W przypadku przelewu tradycyjnego prosimy mieć na uwadze, iż pieniądze są księgowane następnego dnia roboczego.