pl   en
AX:

Drukarki etykiet

Lista Siatka

Ustaw kierunek rosnący

1-10 of 1983

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • 105SLPlus ( 105SLPlus )

  Drukarka 105SLPlus to wysokowydajne urządzenie marki Zebra, przystosowane do pracy w trudnych warunkach produkcyjnych lub magazynowych. Doskonale sprawdzi się jako wsparcie przy takich zadaniach, jak: produkcja etykiet na produkty i opakowania, kompletowanie zamówień, wysyłka towarów, przeładunek, śledzenie zasobów, dlatego z powodzeniem korzystają z niej przedstawiciele produkcji, transportu i logistyki, handlu detalicznego, administracji publicznej, a nawet placówek medycznych.
  Dowiedz się więcej
  • ZQ510 ( ZQ510 )

   Model Zebra ZQ510 to najnowsza propozycja drukujących urządzeń mobilnych od renomowanego producenta sprzętu do automatycznej identyfikacji. ZQ510 została stworzona z myślą o pracy w terenie często w trudnych warunkach atmosferycznych.
   Dowiedz się więcej
   • PD43 ( PD43 )

    Intermec PD43 to kolejna drukarka półprzemysłowa do lekkich zastosowań od firmy Intermec. Technologia PD43 została oparta na wcześniejszych wersjach drukarek serii PD: 41 i 42. Zarówno obudowa, jak i mechanika wydruku składają się z metalowych elementów, co gwarantuje bezpieczne korzystanie z urządzenia, a także jego żywotność oraz ciągłość pracy.
    Dowiedz się więcej
    • 110XI4 ( 110XI4 )

     Zebra Xi4 to seria wysokowydajnych drukarek etykiet kodów kreskowych, przeznaczonych dla środowiska przemysłowego i magazynowego. Drukarki z tej serii słyną z wyjątkowej wytrzymałości, wysokiej jakości druku, dużej szybkości wydruku, długiej żywotności, a także niezawodności w wymagających zadaniach.
     Dowiedz się więcej
     • PB31 ( PB31 )

      PB3 to przenośna drukarka paragonowa oferująca wydruk o maksymalnej szerokości do 3”, a więc ok. 79 mm. Intermec oferuje niezwykle wytrzymałą przenośną drukarkę, z której korzystać mogą pracownicy z branży handlu, rozrywki oraz ochrony zdrowia.
      Dowiedz się więcej
      • Intermec PM43 (PM43)

       Intermec PM43 to przemysłowa drukarka etykiet średniej klasy zaprojektowana, żeby sprostać wymaganiom pracy w centrach dystrybucji, magazynach i przedsiębiorstwach produkcyjnych.
       Dowiedz się więcej
       • LP2824 Plus ( LP2824 Plus )

        Ten model drukarki Zebry zaliczany jest do drukarek biurowych, przede wszystkim ze względu na jej małe gabaryty.
        Dowiedz się więcej
        • PC23D ( PC23D )

         Intermec PC23d to biurowa drukarka termiczna oferująca wydruk w dwóch rozdzielczościach 203 dpi oraz opcjonalnie 300 dpi, a tym samym dwie szerokości wydruku 54 mm oraz 56 mm.
         Dowiedz się więcej
         • PX6I ( PX6I )

          Intermec PX6i to nieco bardziej zaawansowana wersja modelu Pxi4, wysokowydajnej przemysłowej drukarki etykiet kodów kreskowych. Urządzenie wyposażone zostało w technologię Fingerprint, język programowania, który pozwala na indywidualne dostosowanie parametrów pracy drukarki zgodnie z potrzebami przedsiębiorstwa. Instalowanie drukarki możliwe jest zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej, co pozwoli na najwygodniejsze wkomponowanie jej w linię produkcyjną.
          Dowiedz się więcej
          • Avery Dennison ADTP1 (ADTP1)

           Avery Dennsion Tabletop Printer 1 do najszybsza i najbardziej efektywna drukarka etykiet w swojej klasie. Urządzenie wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologiczne, dzięki czemu nie tylko przyspiesza wydruk kodów kreskowych, etykiet RFID i metek, ale również skraca czas potrzebny na ich kodowanie, weryfikację, cięcie i naklejanie.
           Dowiedz się więcej

           Lista Siatka

           Ustaw kierunek rosnący

           1-10 of 1983

           Strona:
           1. 1
           2. 2
           3. 3
           4. 4
           5. 5