pl   en
AX:

Drukarki przemysłowe

Lista Siatka

Ustaw kierunek rosnący

1-10 of 250

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • 110XI4 ( 110XI4 )

  Zebra Xi4 to seria wysokowydajnych drukarek etykiet kodów kreskowych, przeznaczonych dla środowiska przemysłowego i magazynowego. Drukarki z tej serii słyną z wyjątkowej wytrzymałości, wysokiej jakości druku, dużej szybkości wydruku, długiej żywotności, a także niezawodności w wymagających zadaniach.
  Dowiedz się więcej
  • 140XI4 ( 140XI4 )

   Drukarki Xi4 oferują wysokonakładowy druk etykiet, szybkość wydruku wyższą o prawie 40% w porównaniu z innymi tego typu drukarkami, szybsze łącze 10/100 Ethernet, a także system wczesnego informowania o możliwych przestojach w pracy – związanych np. z kończącym się nośnikiem.
   Dowiedz się więcej
   • PX4I ( PX4I )

    Intermec PX4i to wysokowydajna przemysłowa drukarka etykiet kodów kreskowych, która zapewnia szybką i nieprzerwaną pracę nawet w najtrudniejszych warunkach produkcyjnych. Dzięki metalowej konstrukcji, odpornej na działanie zarówno wysokich, jak i niskich temperatur, wody oraz pyłu, drukarka pracować będzie nawet 24 godziny na dobę.
    Dowiedz się więcej
    • Avery Dennison ADTP1 (ADTP1)

     Avery Dennsion Tabletop Printer 1 do najszybsza i najbardziej efektywna drukarka etykiet w swojej klasie. Urządzenie wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologiczne, dzięki czemu nie tylko przyspiesza wydruk kodów kreskowych, etykiet RFID i metek, ale również skraca czas potrzebny na ich kodowanie, weryfikację, cięcie i naklejanie.
     Dowiedz się więcej
     • 105SLPlus ( 105SLPlus )

      Drukarka 105SLPlus to wysokowydajne urządzenie marki Zebra, przystosowane do pracy w trudnych warunkach produkcyjnych lub magazynowych. Doskonale sprawdzi się jako wsparcie przy takich zadaniach, jak: produkcja etykiet na produkty i opakowania, kompletowanie zamówień, wysyłka towarów, przeładunek, śledzenie zasobów, dlatego z powodzeniem korzystają z niej przedstawiciele produkcji, transportu i logistyki, handlu detalicznego, administracji publicznej, a nawet placówek medycznych.
      Dowiedz się więcej
      • PX6I ( PX6I )

       Intermec PX6i to nieco bardziej zaawansowana wersja modelu Pxi4, wysokowydajnej przemysłowej drukarki etykiet kodów kreskowych. Urządzenie wyposażone zostało w technologię Fingerprint, język programowania, który pozwala na indywidualne dostosowanie parametrów pracy drukarki zgodnie z potrzebami przedsiębiorstwa. Instalowanie drukarki możliwe jest zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej, co pozwoli na najwygodniejsze wkomponowanie jej w linię produkcyjną.
       Dowiedz się więcej
       • Honeywell MP Nova

        MP Nova jest unikalną serią przemysłowych drukarek etykiet, które oferują duże korzyści dla klientów, mimo swoich niewielkich rozmiarów.
        Dowiedz się więcej
        • 170XI4 ( 170XI4 )

         To wysokowydajna drukarka z serii wytrzymałych i żywotnych urządzeń marki Zebra. Model 170Xi4 oferuje maksymalną szerokość wydruku 168 mm oraz maksymalną prędkość 305 mm/s.
         Dowiedz się więcej
         • R110Xi4 ( R110Xi4 )

          Zebra Xi4 to seria wysokowydajnych drukarek etykiet kodów kreskowych, przeznaczonych dla środowiska przemysłowego i magazynowego.
          Dowiedz się więcej
          • 220XI4 ( 220XI4 )

           To największa drukarka z serii Xi4, światowego producenta drukarek etykiet kodów kreskowych, Zebra. Urządzenie zapewnia wydruk o maksymalnej szerokości 216 mm oraz maksymalną prędkość wydruku 254 mm/s.
           Dowiedz się więcej

           Lista Siatka

           Ustaw kierunek rosnący

           1-10 of 250

           Strona:
           1. 1
           2. 2
           3. 3
           4. 4
           5. 5