pl   en
AX:
×

Utwórz konto

dane rejestracyjne

Dane logowania

lub zaloguj

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Adres e-mail jest wymagany!
This email is already registered!
Hasło jest wymagane!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Akceptacja Regulaminu jest wymagana!
Email or Password is wrong!

Drukarki przemysłowe

Lista Siatka

Ustaw kierunek rosnący

1-10 of 250

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • 140XI4 ( 140XI4 )

  Drukarki Xi4 oferują wysokonakładowy druk etykiet, szybkość wydruku wyższą o prawie 40% w porównaniu z innymi tego typu drukarkami, szybsze łącze 10/100 Ethernet, a także system wczesnego informowania o możliwych przestojach w pracy – związanych np. z kończącym się nośnikiem.
  Dowiedz się więcej
  • PX4I ( PX4I )

   Intermec PX4i to wysokowydajna przemysłowa drukarka etykiet kodów kreskowych, która zapewnia szybką i nieprzerwaną pracę nawet w najtrudniejszych warunkach produkcyjnych. Dzięki metalowej konstrukcji, odpornej na działanie zarówno wysokich, jak i niskich temperatur, wody oraz pyłu, drukarka pracować będzie nawet 24 godziny na dobę.
   Dowiedz się więcej
   • Avery Dennison ADTP1 (ADTP1)

    Avery Dennsion Tabletop Printer 1 do najszybsza i najbardziej efektywna drukarka etykiet w swojej klasie. Urządzenie wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologiczne, dzięki czemu nie tylko przyspiesza wydruk kodów kreskowych, etykiet RFID i metek, ale również skraca czas potrzebny na ich kodowanie, weryfikację, cięcie i naklejanie.
    Dowiedz się więcej
    • 105SLPlus ( 105SLPlus )

     Drukarka 105SLPlus to wysokowydajne urządzenie marki Zebra, przystosowane do pracy w trudnych warunkach produkcyjnych lub magazynowych. Doskonale sprawdzi się jako wsparcie przy takich zadaniach, jak: produkcja etykiet na produkty i opakowania, kompletowanie zamówień, wysyłka towarów, przeładunek, śledzenie zasobów, dlatego z powodzeniem korzystają z niej przedstawiciele produkcji, transportu i logistyki, handlu detalicznego, administracji publicznej, a nawet placówek medycznych.
     Dowiedz się więcej
     • PX6I ( PX6I )

      Intermec PX6i to nieco bardziej zaawansowana wersja modelu Pxi4, wysokowydajnej przemysłowej drukarki etykiet kodów kreskowych. Urządzenie wyposażone zostało w technologię Fingerprint, język programowania, który pozwala na indywidualne dostosowanie parametrów pracy drukarki zgodnie z potrzebami przedsiębiorstwa. Instalowanie drukarki możliwe jest zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej, co pozwoli na najwygodniejsze wkomponowanie jej w linię produkcyjną.
      Dowiedz się więcej
      • 110XI4 ( 110XI4 )

       Zebra Xi4 to seria wysokowydajnych drukarek etykiet kodów kreskowych, przeznaczonych dla środowiska przemysłowego i magazynowego. Drukarki z tej serii słyną z wyjątkowej wytrzymałości, wysokiej jakości druku, dużej szybkości wydruku, długiej żywotności, a także niezawodności w wymagających zadaniach.
       Dowiedz się więcej
       • Honeywell MP Nova

        MP Nova jest unikalną serią przemysłowych drukarek etykiet, które oferują duże korzyści dla klientów, mimo swoich niewielkich rozmiarów.
        Dowiedz się więcej
        • 220XI4 ( 220XI4 )

         To największa drukarka z serii Xi4, światowego producenta drukarek etykiet kodów kreskowych, Zebra. Urządzenie zapewnia wydruk o maksymalnej szerokości 216 mm oraz maksymalną prędkość wydruku 254 mm/s.
         Dowiedz się więcej
         • 170XI4 ( 170XI4 )

          To wysokowydajna drukarka z serii wytrzymałych i żywotnych urządzeń marki Zebra. Model 170Xi4 oferuje maksymalną szerokość wydruku 168 mm oraz maksymalną prędkość 305 mm/s.
          Dowiedz się więcej
          • R110Xi4 ( R110Xi4 )

           Zebra Xi4 to seria wysokowydajnych drukarek etykiet kodów kreskowych, przeznaczonych dla środowiska przemysłowego i magazynowego.
           Dowiedz się więcej

           Lista Siatka

           Ustaw kierunek rosnący

           1-10 of 250

           Strona:
           1. 1
           2. 2
           3. 3
           4. 4
           5. 5