pl   en
AX:
×

Utwórz konto

dane rejestracyjne

Dane logowania

lub zaloguj

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Adres e-mail jest wymagany!
This email is already registered!
Hasło jest wymagane!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Akceptacja Regulaminu jest wymagana!
Email or Password is wrong!

Drukarki przenośne

Lista Siatka

Ustaw kierunek rosnący

1-10 of 73

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Qln220 ( Qln220 )

  Drukarka przenośna QLN220 to mniejszy przedstawiciel drukarek z serii QL oferujący maksymalną szerokość wydruku 56 mm. Urządzenie przeznaczone jest przede wszystkim dla pracowników mobilnych, którzy poprzez szybki wydruk paragonów, biletów czy mandatów podnoszą swoją efektywność pracy.
  Dowiedz się więcej
  • PB32 ( PB32 )

   PB3 to przenośna drukarka paragonowa oferująca wydruk o maksymalnej szerokości do 3”, a więc ok. 79 mm. Intermec oferuje niezwykle wytrzymałą przenośną drukarkę, z której korzystać mogą pracownicy z branży handlu, rozrywki oraz ochrony zdrowia. Drukarka PB3 oferuje wydruk z maksymalną prędkością 50 mm/s, przy rozdzielczości 203 dpi.

   Urządzenie zostało wyposażone w wytrzymała baterię, gwarantującą ciągłą i wydajną pracę. W drukarce znajdziemy też takie interfejsy, jak RS-232, Bluetooth, IrDA oaz WLAN. Drukarka oferuje 1MB pamięci RAM i 4 MB pamięci flash. Mocna i odporna na działanie wody i pyłu obudowa, gwarantuje bezpieczną pracę zarówno w trudnych warunkach produkcyjnych, jak i w terenie.

   Dowiedz się więcej
   • ZQ510 ( ZQ510 )

    Model Zebra ZQ510 to najnowsza propozycja drukujących urządzeń mobilnych od renomowanego producenta sprzętu do automatycznej identyfikacji. ZQ510 została stworzona z myślą o pracy w terenie często w trudnych warunkach atmosferycznych.
    Dowiedz się więcej
    • PB21 ( PB21 )

     Intermec PB2 to 2-calowa przenośna termiczna drukarka paragonowa z serii PB. Są najbardziej kompaktowe i zdecydowanie najlżejsze modele tego typu drukarek od Intermec.
     Dowiedz się więcej
     • QLn320 ( QLn320 )

      Drukarka Zebra QLn320 to reprezentant rodziny przenośnych drukarek termicznych etykiet QL. Model ten posiada wszystkie niezbędne cechy urządzenia wykorzystywanego do pracy w terenie, jak: wytrzymałość, funkcjonalność, wysoką wydajność, możliwość łatwej integracji i wygodną obudowę. Maksymalna szerokość wydruku, jaką oferuje ten model to 72 mm.
      Dowiedz się więcej
      • ZQ520 ( ZQ520 )

       Model Zebra ZQ520 to większa gabarytowo niż ZQ510 drukarka mobilna oferująca maksymalną szerokość wydruku 104 mm, a także maksymalną prędkość 127 mm/s. Posiada standardowe cechy wytrzymałościowe ZQ500, a także podstawowe wyposażenie.
       Dowiedz się więcej
       • PB31 ( PB31 )

        PB3 to przenośna drukarka paragonowa oferująca wydruk o maksymalnej szerokości do 3”, a więc ok. 79 mm. Intermec oferuje niezwykle wytrzymałą przenośną drukarkę, z której korzystać mogą pracownicy z branży handlu, rozrywki oraz ochrony zdrowia.
        Dowiedz się więcej
        • ZQ110 ( ZQ110 )

         To zdecydowanie najmniejsza przenośna drukarka od marki Zebra. ZQ110 oferuje wydruk paragonów, etykiet, biletów o maksymalnej szerokości 48 mm. Co ważne, jej waga to zaledwie 226 g, a więc gwarantuje nie tylko wygodę noszenia, ale również poręczną obsługę. Z pewnością znajdzie swoje zastosowanie w handlu detalicznym, gastronomii, rekreacji, organizacji imprez, transporcie i logistyce oraz administracji publicznej.
         Dowiedz się więcej
         • Zebra P4T ( P4T )

          Drukarka P4T to wyjątkowa propozycja od marki Zebra, bowiem jest to pierwsza na  świecie przenośna drukarka RFID. Nadruk nanoszony jest metodą termotransferową, a opcjonalnie można również skorzystać z funkcji drukowania i kodowania RFID UHF. Niewielkie, w porównaniu do tradycyjnych drukarek etykiet, gabaryty pozwalają na łatwą i mobilna pracę z tym urządzeniem, a przede wszystkim wydruk mobilny etykiet kodów kreskowych oraz paragonów w czasie rzeczywistym. Pozwala to nie tylko wyeliminować pomyłki w danych czy przesyłać dane z urządzeń stacjonarnych na drukarkę, ale przede wszystkim podnosi efektywność pracowników z niej korzystających.

          P4T oferuje wydruk etykiet o szerokości między 51 mm a 102 mm i co ważne, na materiale odpornym na działanie czynników środowiska, na jakie narażony będzie przy pracy w terenie oraz trwałość na potrzeby archiwizacji nawet do 10 lat.

          Dowiedz się więcej
          • Honeywell PR3 / PR2

           Drukarki z serii PR3 i PR2 są bardzo proste w użyciu - zamontowana w nich funkcjonalna klapka ułatwia błyskawiczne uzupełnianie brakującej rolki papieru za pomocą jednej ręki. O niskim poziomie wkładu poinformuje użytkowników także intuicyjny interfejs z ikonami, który pozwala na szybką reakcję i monitorowanie stanu drukarki.
           Dowiedz się więcej

           Lista Siatka

           Ustaw kierunek rosnący

           1-10 of 73

           Strona:
           1. 1
           2. 2
           3. 3
           4. 4
           5. 5