pl   en
×

Utwórz konto

dane rejestracyjne

Dane logowania

lub zaloguj

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Adres e-mail jest wymagany!
This email is already registered!
Hasło jest wymagane!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Akceptacja Regulaminu jest wymagana!
Email or Password is wrong!

Pryor Compact Fibre Laser YF10

Kod produktu: HDF-MAIN-YF10
Pryor Compact Fibre Laser YF10
Opis

Pryor Compact Fibre Laser YF10 to jedno z najbardziej cenionych stacjonarnych urządzeń do trwałego znakowania. Urządzenie wykorzystuje jedną z najbardziej wydanych, a zarazem wszechstronnych i precyzyjnych metod znakowania – laserową. Laserowa metoda znakowania pozwala na bardzo szybkie i dokładne znakowanie komponentów o różnych kształtach, niezależnie od materiałów, z jakich zostały one wykonane.

Wśród walorów, które wyróżniają Pryor Compact Fibre Laser YF10 spośród innych urządzeń tego typu na rynku można wymienić szeroki wybór kolorów i efektów znakowania, dzięki czemu znakowanie nie musi już być kompromisem pomiędzy walorem estetycznym, a informacyjnym. Ponadto, dzięki wysokiej częstotliwości pracy lasera, urządzenie zapewnia głębokie i czyste znakowanie każdego rodzaju materiału bez konieczności poddawania oznakowanych elementów dalszej obróbce.

Pryor Compact Fibre Laser YF10 idealnie sprawdza się w pracy w środowisku przemysłowym i komercyjnym. Również tam, gdzie znakowaniu poddawane są delikatne elementy, które w przypadku zastosowania innej metody mogłyby być narażone na uszkodzenia i odkształcenia. Bezdotykowość znakowania laserowego pozwala na precyzyjne, a zarazem w pełni bezpieczne znakowanie najdelikatniejszych nawet komponentów.

Modele