pl   en
×

Utwórz konto

dane rejestracyjne

Dane logowania

lub zaloguj

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Adres e-mail jest wymagany!
This email is already registered!
Hasło jest wymagane!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Akceptacja Regulaminu jest wymagana!
Email or Password is wrong!

Pryor Compact Fibre Laser YF20

Kod produktu: HDF-MAIN-YF20
Pryor Compact Fibre Laser YF20
Opis

Pryor Compact Fibre Laser YF20 to wysokiej klasy stacjonarne urządzenie do trwałego znakowania zaprojektowane, aby jeszcze pełniej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby użytkowników. Urządzenie wykorzystuje najszybszą, a zarazem najbardziej wszechstronną metodę znakowania – laserową. Znakowanie laserowe umożliwia szybkie i precyzyjne znakowanie dużych partii komponentów w różnych kształtach. Idealnie sprawdza się również do znakowania elementów z różnych materiałów.

Wśród wielu walorów urządzenia Pryor Compact Fibre Laser YF20 można wymienić bogaty wybór kolorów i efektów znakowania, szybką pracę oraz wysoką częstotliwość działania lasera, dzięki której znakowanie jest głębokie i czyste i nie wymaga dalszej obróbki, co w znaczący sposób wpływa na ograniczenie kosztów związanych z produkcją komponentów.

Znakowanie laserowe to również idealne rozwiązanie dla producentów delikatnych elementów. Metoda laserowa jest bezdotykowa, dzięki czemu podczas znakowania na element nie oddziaływane żadna siła fizyczna, która mogłaby wpłynąć na jego uszkodzenie lub odkształcenie. Bezpieczeństwo, wydajność oraz walory estetyczne znakowania laserowego decydują o tym, że YF20 jest jednym z najchętniej wybieranych urządzeń na rynku.

 

Modele