pl   en
×

Utwórz konto

dane rejestracyjne

Dane logowania

lub zaloguj

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Adres e-mail jest wymagany!
This email is already registered!
Hasło jest wymagane!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Akceptacja Regulaminu jest wymagana!
Email or Password is wrong!

Pryor Compact Fibre Laser YF50

Kod produktu: HDF-MAIN-YF50
Pryor Compact Fibre Laser YF50
Opis

Pryor Compact Fibre Laser YF50 to wysokiej klasy urządzenie do trwałego znakowania metodą laserową zaprojektowane, aby jeszcze pełniej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby użytkowników. Wykorzystanie lasera do znakowania pozwala na szybkie i precyzyjne znakowanie dużych partii komponentów o różnorodnych kształtach, dzięki czemu YF50 znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Głównym walorem metody laserowej, obok szybkości i precyzji znakowania różnorodnych materiałów, jest bezdotykowość. To sprawia, że urządzenia laserowe Pryor są szczególnie cenione przez producentów delikatnych elementów, które w przypadku zastosowania innych metod znakowania mogłyby być narażone na deformacje i odkształcenia.

YF50 to również szeroki wybór kolorów i efektów znakowania, dzięki czemu znakowanie komponentów nie musi już być kompromisem między walorem informacyjnym, a estetycznym. Ponadto zwiększona częstotliwość pracy lasera pozwala na szybkie uzyskanie głębokiego i czystego oznaczenia bez konieczności poddawania elementu dalszej obróbce, co w znaczący sposób zwiększa efektywność pracy przedsiębiorstwa i zmniejsza koszty związane z produkcją komponentów.

Modele