pl   en
×

Utwórz konto

dane rejestracyjne

Dane logowania

lub zaloguj

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Adres e-mail jest wymagany!
This email is already registered!
Hasło jest wymagane!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Akceptacja Regulaminu jest wymagana!
Email or Password is wrong!

Pryor Markmate

Kod produktu: HDF-MAIN-MARKMATE
Pryor Markmate
Opis

Pryor Markmate to stacjonarne urządzenie do trwałego znakowania, które wykorzystuje technologię dot-peen. Markmate pozwala na pneumatyczne wytłaczanie identyfikatorów alfanumerycznych, znaków logo oraz dwuwymiarowych kodów kreskowych. Ze względu na swoją budowę urządzenie idealnie nadaje się do znakowania małych i średnich komponentów. Markmate umożliwia również precyzyjne znakowanie zakrzywionych powierzchni.  

To wyjątkowe urządzenie znajduje zastosowanie nie tylko w przemyśle. Możliwość wytłaczania dowolnych wzorów i elementów ozdobnych sprawia, że Markmate firmy Pryor jest często wykorzystywane w celach komercyjnych. Użytkownicy Markmate mogą wybierać spośród wielu dostępnych czcionek w różnych rozmiarach. Możliwość doboru siły uderzenia pozwala na wybór optymalnej grubości tłoczenia na różnych materiałach.

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania swoich klientów Pryor oferuje dwie wersje urządzenia, jako samodzielną jednostkę wyposażone w wyświetlacz LCD oraz jako urządzenie peryferyjne z wyposażone w gniazdo USB.

 

Modele
Pliki