pl   en
×

Utwórz konto

dane rejestracyjne

Dane logowania

lub zaloguj

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Adres e-mail jest wymagany!
This email is already registered!
Hasło jest wymagane!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Akceptacja Regulaminu jest wymagana!
Email or Password is wrong!

Znakowarki

Lista Siatka

Ustaw kierunek rosnący

1-10 of 130

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Pryor InDot

  Urządzenie do trwałego znakowania Pryor InDot zostało zaprojektowane, aby umożliwiać precyzyjne elektromagnetyczne znakowanie komponentów. InDot wytłacza czytelne dla człowieka lub urządzenia inskrypcje, takie jak kody identyfikacyjne, logo oraz dwuwymiarowe kody Data Matrix.
  Dowiedz się więcej
  • Pryor Compact Fibre Laser YF10

   Pryor Compact Fibre Laser YF10 to jedno z najbardziej cenionych stacjonarnych urządzeń do trwałego znakowania. Urządzenie wykorzystuje jedną z najbardziej wydanych, a zarazem wszechstronnych i precyzyjnych metod znakowania – laserową. Laserowa metoda znakowania pozwala na bardzo szybkie i dokładne znakowanie komponentów o różnych kształtach, niezależnie od materiałów, z jakich zostały one wykonane.
   Dowiedz się więcej
   • Pryor PortaDot

    Pryor PortaDot to seria wysokiej klasy mobilnych urządzeń do znakowania komponentów metodą dot-peen. Urządzenia PortaDot zostały zaprojektowane, aby umożliwić precyzyjne znakowanie elektromagnetyczne komponentów niemobilnych oraz komponentów, których waga i rozmiar utrudniają ich przemieszczanie. To sprawia, że urządzenie idealnie sprawdza się w kolejnictwie, przedsiębiorstwach związanych z branżą petrochemiczną i gazową oraz w przedsiębiorstwach budowlanych.
    Dowiedz się więcej
    • Pryor Compact Fibre Laser YF50

     Pryor Compact Fibre Laser YF50 to wysokiej klasy urządzenie do trwałego znakowania metodą laserową zaprojektowane, aby jeszcze pełniej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby użytkowników. Wykorzystanie lasera do znakowania pozwala na szybkie i precyzyjne znakowanie dużych partii komponentów o różnorodnych kształtach, dzięki czemu YF50 znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.
     Dowiedz się więcej
     • Pryor BenchDot

      Pryor BenchDot to stacjonarne urządzenie do trwałego znakowania komponentów metodą elektromagnetyczną zaprojektowane do pracy w wymagających środowiskach. Dzięki solidnej budowie oraz niewielkim rozmiarom BenchDot idealnie nadaje się do pracy w warsztatach i halach produkcyjnych.
      Dowiedz się więcej
      • Pryor Markmate

       Pryor Markmate to stacjonarne urządzenie do trwałego znakowania, które wykorzystuje technologię dot-peen. Markmate pozwala na pneumatyczne wytłaczanie identyfikatorów alfanumerycznych, znaków logo oraz dwuwymiarowych kodów kreskowych. Ze względu na swoją budowę urządzenie idealnie nadaje się do znakowania małych i średnich komponentów. Markmate umożliwia również precyzyjne znakowanie zakrzywionych powierzchni.  
       Dowiedz się więcej
       • Pryor Compact Fibre Laser YF20

        Pryor Compact Fibre Laser YF20 to wysokiej klasy stacjonarne urządzenie do trwałego znakowania zaprojektowane, aby jeszcze pełniej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby użytkowników. Urządzenie wykorzystuje najszybszą, a zarazem najbardziej wszechstronną metodę znakowania – laserową. Znakowanie laserowe umożliwia szybkie i precyzyjne znakowanie dużych partii komponentów w różnych kształtach. Idealnie sprawdza się również do znakowania elementów z różnych materiałów.
        Dowiedz się więcej
        • Pryor Compact Fibre Laser YF20 Pro

         Pryor Compact Fibre Laser YF20 Pro to innowacyjne urządzenie do trwałego znakowania komponentów metodą bezdotykową. Laserowe znakowanie komponentów to najszybsza, a zarazem najbardziej wszechstronna i dokładna metoda znakowania umożliwiająca precyzyjne znakowanie dużych partii różnorodnych elementów.
         Dowiedz się więcej
         • Pryor BENCHDOT-150-150-EZAV-AS9132/3000

          Pryor; BenchDot; BenchDot 150-150 EZAV-AS9132 / 3000 with digitial Z axis, Autosense, Verismart AS9132 camera, requires additional T3 or T4 software, currently only supported on 32bit Windows; Electromagnetic
          Dowiedz się więcej
          • Pryor INSCRIBE-140-40-SFDPH/3000

           Pryor; InScribe; InScribe 140-40 SFDPH / 3000 with special motor drivers; Pneumatic
           Dowiedz się więcej

           Lista Siatka

           Ustaw kierunek rosnący

           1-10 of 130

           Strona:
           1. 1
           2. 2
           3. 3
           4. 4
           5. 5