×

Utwórz konto

dane rejestracyjne

Dane logowania

lub zaloguj

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Adres e-mail jest wymagany!
This email is already registered!
Hasło jest wymagane!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Akceptacja Regulaminu jest wymagana!
Email or Password is wrong!

Terminale przenośne

Lista Siatka

Ustaw kierunek rosnący

1-10 of 211

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • CN70 ( CN70 )

  Intermec CN70 to model komputera przenośnego od jednego z największych producentów urządzeń do automatycznej identyfikacji a świecie. Charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i wpływ trudnych warunków pracy, co przekłada się na jego długą żywotność.
  Dowiedz się więcej
 • CK3R ( CK3R )

  Intermec CK3R to poręczny terminal przenośny doskonale sprawdzający się w takich branżach, jak przemysł, magazynowanie, handel. Niewątpliwie jego największym atutem jest wytrzymała obudowa, która z pewnością pozwoli na swobodą pracę z urządzeniem w nawet najtrudniejszych warunkach – wytrzymałość na upadek z wysokości 1,2 m oraz norma szczelności IP54 na działanie wody i pyłu.
  Dowiedz się więcej
 • MX9 ( MX9 )

  Honeywell MX9 Cold Storage to model przenośnego terminala do odczytu kodów kreskowych, przeznaczonego do pracy na zewnątrz i jak sama nazwa wskazuje również przy niskich temperaturach. Stąd też doskonale odnajduje się w warunkach magazynowych, częściowo pracy w terenie, a także w przemyśle ciężkim. Co ważne, sprawna komunikacja z siecią odbywa się poprzez łącze Bluetooth lub WiFi 802.11b/g. Poza tym urządzenie zostało wyposażone w łącza RS-232 oraz USB.
  Dowiedz się więcej
 • CK70 ( CK70 )

  Producent tego urządzenia stworzył go z myślą o pracy kuriera czy pocztowca, a więc łatwa i szybka obsługa oraz wygoda. Ten bezprzewodowy terminal jest mniejszy, a tym samym lżejszy aż o 12% od standardowych tego typu urządzeń, a do tego wyposażony został w system łączności WWAN w generacji 3,75 (UMTS/HSPA, GSM, GPRS), co sprawia, że doskonale poradzi sobie w pracy i wymianie danych w terenie – spedycja i logistyka
  Dowiedz się więcej
 • Tecton ( Tecton )

  Honeywell Tecton to zaawansowany terminal do pracy mobilnej w takich środowiskach, jak magazyn, hala produkcyjna oraz centra dystrybucyjne. Na atrakcyjność tego modelu zdecydowanie wpływa wmontowanie czytnika kodów kreskowych jedno i dwuwymiarowych, ale co najważniejsze umożliwiającego odczyt z odległości nawet 12 m.
  Dowiedz się więcej
 • CN70E ( CN70E )

  To nieco większa wersja modelu Intermec CN70e, wyposażona w dokładnie takie same podzespoły. Tak więc, Intermec CN70e ma do zaoferowania bardzo wytrzymałą konstrukcję – mocna obudowa, ekran wykonany z Gorilla Glass, wzmocnione klawisze klawiatury, odporność na działanie wody pyłu i upadek z wysokości prawie 2,5 m.
  Dowiedz się więcej
 • Zebra MC65 ( MC65 )

  Komputer mobilny Motorola MC65 to przedstawiciel serii wytrzymałych przenośnych kolektorów danych MC o niewielkich rozmiarach. Jest to jednak pierwszy model łączący w sobie tak duże możliwości komunikacyjne poprzez wykorzystanie sieci WAN 3,5G oraz GSM i CDMA, co umożliwia korzystanie z urządzenia w pełnym zakresie niezależnie od położenia i zasięgu operatora.
  Dowiedz się więcej
 • Zebra MC55A0 ( MC55A0 )

  Motorola MC55A0 to przenośny kolektor danych, obecnie sygnowany marką Zebra. Zaliczany jest do klasy wytrzymałych komputerów mobilnych o niewielkich rozmiarach i w przystępnej cenie.
  Dowiedz się więcej
 • Zebra MC40 ( MC40 )

  Komputer mobilny Motorola MC40, wyglądem przypominający smartfona, wyposażony został w system operacyjny Android i czytnik kodów kreskowych z dodatkową możliwością wbudowania czytnika kart magnetycznych. Terminal pozwala na odczyt kodów 1D i 2D, zarówno tych wydrukowanych w tradycyjny sposób na etykiecie oraz wyświetlanych na ekranach LCD i urządzeniach mobilnych.
  Dowiedz się więcej
 • Zebra MC67 ( MC67 )

  Kolejny z serii wytrzymałych komputerów przenośnych Motorolla MC67, prezentuje zaawansowane funkcje w niewielkich rozmiarów urządzeniu. Jest to kolektor danych polecany szczególnie pracownikom mobilnym, których praca opiera się o szybką i sprawną komunikację połączoną z przesyłaniem i pobieraniem danych w czasie rzeczywistym.
  Dowiedz się więcej

Lista Siatka

Ustaw kierunek rosnący

1-10 of 211

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5