O nas - oprogramowanie na zamówienie, systemy kodów kreskowych
          pl   en
Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wizjonerami, którzy wierzą, że odpowiedni obór rozwiązań informatycznych i osprzętu może uczynić Twoją pracę łatwiejszą i przyjemniejszą. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać wszystkim firmom najwyższej jakości rozwiązania informatyczne. 

WIĘCEJ

Dane rejestracyjne

Dane rejestracyjne

HDF Polska jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000358025. Wszystkie dokumenty prosimy wystawiać dane zawarte poniżej.

WIĘCEJ

Nasi Klienci

Nasi Klienci

Z bogatej oferty HDF Polska korzystają małe, średnie i duże przedsiębiorstwa z kraju i z zagranicy. Wśród firm, z którymi współpracujemy nie brakuje marek o światowej renomie. Świadectwem zadowolenia naszych Klientów są listy referencyjne, które od nich otrzymujemy.

WIĘCEJ

Nasi Partnerzy

Nasi Partnerzy

Zależy nam na budowaniu trwałych i obustronnie korzystnych relacji z partnerami biznesowymi. Od lat rozwijamy współpracę z firmami z kraju i z zagranicy, żeby oferować rozwiązania, które jeszcze lepiej będą odpowiadały potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów. 

WIĘCEJ

Certyfikaty

Certyfikaty

Najwyższą jakość świadczonych usług oraz oferowanych rozwiązań informatycznych i sprzętowych potwierdzają liczne certyfikaty, które otrzymujemy. Jest nam niezmiernie miło, że starania HDF Polska są doceniane przez Naszych Partnerów Biznesowych i nie tylko. 

WIĘCEJ

AX: