Instalacja i bezpieczeństwo
          pl   en

Instalacja

installation

Instalacja Bens G4 jest niebywale prosta i szybka. Po połączeniu się z wewnętrzną siecią za pomocą jednego przewodu, urządzenie jest już gotowe do pracy. Specjaliści firmy HDF Polska gwarantują również pełne wdrożenie działania serwera w siedzibie Klienta, a także konfigurację urządzenia oraz instalację wybranych plugin'ów w zależności od potrzeb przedsiębiorstwa.
 
Zapewniamy naszym Klientom pełne wsparcie techniczne w zakresie dostosowania Bens'a do ich indywidualnych wymagań. Świadczymy zdalny support dotyczący użytkowania serwera i rozwiązywania ewentualnych problemów. Istnieje także możliwość wykupienia dodatkowych usług jakimi są: przedłużona gwarancja czy też całodobowy monitoring zleceń oraz funkcjonowania serwera wraz z błyskawiczną reakcją naszych specjalistów w zakresie optymalizacji zastosowanych rozwiązań.
 

Bezpieczeństwo funkcjonowania systemu jakim jest Bens G4 zapewnia moduł "MASTER/SLAVE", dzięki któremu każde zlecenie zostanie przeprowadzone do końca, bez obawy o wstrzymanie procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. Nawet w przypadku awarii jednego z urządzeń drukujących (Master), wszystkie zlecenia automatycznie zostają przekierowane na urządzenie zapasowe (Slave), które pomyślnie zakończy proces kompletowania wszystkich wydruków. To rozwiązanie minimalizuje możliwość wystąpienia przestojów w drukowaniu i gwarantuje płynny obieg dokumentów w firmie.

AX: