Moduły na zamówienie
          pl   en

Moduły na zamówienie

custom
BENS jest programowalnym serwerem wydruków, którego możliwości mogą być rozszerzane w dowolny sposób dzięki plugin'om. Do serwera dołączony jest zestaw gotowych plugin'ów, takich jak barcode, prescribe, cleverprint (tryb mono, wymuszenie dupleksu) czy też PDF converter. Specjaliści firmy HDF Polska tworzą także plugin'y indywidualne, projektowane na zamówienie Klientów. Jednym z nich jest np. sorter dokumentów magazynowych.
 
Przykłady plugin'ów optymalizujących Bens G4, zaproponowanych przez naszych specjalistów:
 
 1. PROBLEM: Zawieszanie się urządzeń w przypadku zbyt szybkiego otrzymywania zleceń.
  NASZE ROZWIĄZANIE: Konfiguracja odstępów czasowych między zlecanymi wydrukami (np. 1 sek.) za pomocą Bens.

 2. PROBLEM: Błąd w firmware drukarki - w momencie przepełnienia wewnętrznej pamięci wydruków, drukuje ona zlecenia w złej kolejności.
  NASZE ROZWIĄZANIE: Bens monitoruje wielkość kolejek i jest w stanie wstrzymać wydruki, jeśli osiągną one określoną długość.
   
 3. PROBLEM: Konieczność ręcznego sortowania dokumentów magazynowych.
  NASZE ROZWIĄZANIE: Zainstalowanie odpowiednich plugin'ów, dzięki którym dokumenty magazynowe automatycznie sortowane są według alejek i położenia towarów na regałach. Dodatkowo poszczególne dokumenty wysyłane są na wybrane drukarki przypisane do różnych alejek w magazynie.

 4. PROBLEM: Drukowanie pomieszanych dokumentów w dowolnej kolejności.
  NASZE ROZWIĄZANIE: Ustalenie za pomocą Bens'a kolejności wydruku w taki sposób, aby zlecone zadania pojawiały się w pakietach powiązanych dokumentów, nawet gdy nie zostały one wysłane bezpośrednio po sobie - na przykład, wspólny wydruk dokumentu magazynowego i faktury dla konkretnego zamówienia.

 5. PROBLEM: Konieczność ręcznego wstawiania kodów kreskowych do dokumentu.
  NASZE ROZWIĄZANIE: Serwer kodów kreskowych umożliwia automatyczne wprowadzanie do dokumentów odpowiednich kodów kreskowych, za pomocą przypisanych im tokenów. Dzięki temu rozwiązaniu Bens potrafi automatycznie przewidzieć i zlecić umieszczenie odpowiedniego kodu kreskowego w pliku, tuż przed jego wydrukiem.
AX: