pl   en

Dla jednego z światowych liderów w produkcji urządzeń AGD firmy Electrolux opracowaliśmy zaawansowany system DPM do przetwarzania odczytanych danych z kodów Datamatrix. Głównym zadaniem projektowanego rozwiązania było ułatwienie pracownikom dostępu do danych o produktach oznaczonych kodami Datamatrix przy pomocy technologii bezpośredniego znakowania DPM, które są przechowywane w różnych bazach danych.

WIĘCEJ

System wspiera zarządzanie przestrzenią magazynową w magazynie wysokiego składowania, którego pracownicy ze względu na wysokość i rozmieszczenie regałów w hali magazynowej nie byli wstanie wizualnie ocenić, czy dane miejsce składowania jest puste czy zajęte. W konsekwencji osoba obsługująca wózek widłowy była zmuszona do podjeżdżania wózkiem pod wybrany regał i szukania wolnego miejsca składowego. Powyższa praktyka wpływała na efektywność pracy magazynu, a nierzadko prowadziła również do występowania strat wynikających z uszkodzenia gotowych produktów, na które kładziono inne produkty.

WIĘCEJ

Dla sieci sklepów budowlano-dekoracyjnych stworzyliśmy rozwiązanie, które wspiera odgórną politykę wizerunkową firmy, jednocześnie ułatwiając oddolne zarządzanie materiałami promocyjnymi i eksploatacyjnymi w poszczególnych sklepach. Rozwiązanie obejmuje dwa systemy – system do projektowania plakatów i system do ich zamawiania.

WIĘCEJ

Opracowany przez nas system do weryfikacji poprawności zamówień odpowiada za ocenę zgodności zamówień przygotowanych do wysyłki z rzeczywistymi zamówieniami od klientów. Rozwiązanie opiera się na dedykowanym systemie informatycznym współpracującym z trzema czytnikami Intermec CK3X. Głównym zadaniem systemu jest porównywanie wprowadzanych danych i informowanie użytkownika o wszelkich nieprawidłowościach.

WIĘCEJ

Zadaniem aplikacji jest kontrola przepływu opakowań zbiorczych między działem produkcji a magazynem. Przygotowane przez nas na zamówienie oprogramowanie zostało zintegrowane z istniejącym w zakładzie produkcyjnym systemem informatycznym i umożliwia bieżące śledzenie wszystkich zmian online.

WIĘCEJ
mapa
kontakt