System Live Pareto & Verification Assessment
          pl   en

System Live Pareto & Verification Assessment

 Rozwiązanie informatyczne wspierające produkcję pozwala na weryfikację przygotowania maszyn do pracy oraz pełną ewidencję wszystkich błędów pojawiających się na linii produkcyjnej i natychmiastową ich korektę. Tworzenie raportów usprawnia procesy kontrolne, ułatwiając w ten sposób bieżące analizowanie stanu produkcji. Idea pracy systemu informatycznego polega na dostarczeniu pracownikowi intuicyjnego narzędzia pozwalającego na sprawdzenie przygotowania linii do produkcji, zgodnie z ustalonymi procedurami, oraz kontrolę jakości wykonania produktów według normy ISO 9001. Kontroler przy pomocy aplikacji wskazuje ewentualne błędy występujące na linii produkcyjnej – w przypadku przekroczenia ich dopuszczalnej liczby, proces zostaje wstrzymany celem znalezienia przyczyny przekroczenia norm. 

System działa na komputerze przemysłowym wyposażonym w ekran dotykowy, projekt interfejsu (UI) zoptymalizowany został pod kątem wykorzystania tego rodzaju wyświetlacza. Czytelne przyciski i duże elementy rozwijanych list pozwalają pracownikom na łatwą i szybką obsługę systemu, w pełni wykorzystując możliwości oferowane przez ekrany dotykowe. 

Live Pareto przeznaczony jest do wsparcia ciągłej, trzyzmianowej pracy. Wprowadzone rozwiązanie przyczyniło się do usprawnienia procesów produkcyjnych i kontrolnych w polskiej fabryce naszego klienta. Dzięki zaawansowanemu systemowi raportowania, który dostarcza końcowe dane w formie przejrzystych wykresów i tabel, zamawiający mógł poprawić nadzór nad prowadzonymi działaniami, redukując koszty wynikające z występowania nadmiernej liczby błędów produkcyjnych.

Nasz klient jest światowym producentem dostarczającym innowacyjne rozwiązania w zakresie systemów kontroli i bezpieczeństwa dla samochodów użytkowych. Zaprojektowane przez HDF rozwiązanie wykorzystywane jest we wrocławskiej fabryce. Dostarczony system informatyczny dla produkcji wykorzystywany jest przez 20 pracowników.

System Live Pareto & Verification Assessment (1) System Live Pareto & Verification Assessment (2) System Live Pareto & Verification Assessment (3) System Live Pareto & Verification Assessment (4)

 

AX: