pl   en
HDF Document Creator 2.0

HDF Document Creator 2.0

Wyjątkowe narzędzie do tworzenia prostych i złożonych dokumentów seryjnych. Program pozwala na projektowanie dokumentów z wykorzystaniem generatora kodów kreskowych, danych zapisanych w plikach tekstowych oraz wielu innych elementów.

WIĘCEJ

HDF Labels 8.0

HDF Labels 8.0

Profesjonalny program do tworzenia i drukowania prostych oraz złożonych etykiet. Rozwiązanie umożliwia generowanie spersonalizowanych etykiet zawierających kod kreskowy, tekst, piktogramy, obrazki oraz wiele innych elementów.

WIĘCEJ

Generator Kodów Kreskowych 4.0

Generator Kodów Kreskowych 4.0

Uniwersalny, a zarazem niezwykle prosty w obsłudze program do tworzenia kodów kreskowych. Rozwiązanie umożliwia projektowanie pojedynczych kodów w formie gotowej do wydruku i zapis gotowego kodu w różnych formatach graficznych.

WIĘCEJ

HDF Inwentaryzacja 4.2

HDF Inwentaryzacja 4.2

Rozwiązanie informatyczne do zarządzania aktywami trwałymi przedsiębiorstwa. Głównym zadaniem aplikacji jest usprawnianie procesu inwentaryzacji i naliczania amortyzacji oraz generowanie przejrzystych raportów i zestawień. 

WIĘCEJ

HDF Mobilny Inkasent 1.0

HDF Mobilny Inkasent 1.0

Innowacyjne rozwiązanie stworzone z myślą o inkasentach. Aplikacja usprawnia i przyspiesza codzienną pracę inkasenta dzięki intuicyjnemu interfejsowi, wychwytywaniu ewentualnych błędów oraz skróceniu czasu odczytu licznika. 

WIĘCEJ

HDF Wydruk mobilny

HDF Wydruk mobilny

Rewolucyjny program pozwalający na łączenie wszystkich atutów rozwiązania informatycznego z urządzeniem wielofunkcyjnym umożliwiającym odczyt kodów kreskowych, szybki wydruk i łatwą aplikację etykiet w dowolnym miejscu i czasie.

WIĘCEJ

Fonty do kodów kreskowych

Fonty do kodów kreskowych

Rewolucyjne rozwiązanie umożliwiające wykorzystanie technologii kodów kreskowych w procesie identyfikacji dowolnych dokumentów. Rozwiązanie bazuje na czcionkach kodów kreskowych, które można wykorzystywać w plikach tekstowych.

WIĘCEJ

mapa
kontakt