Cennik
          pl   en

Cennik

 CenaOpcje dodatkowe
Licencja na 1 stanowisko: 850 PLN  
Licencja na 5 stanowisk: 2 500 PLN (dodatkowa licencja: 500 PLN)

Podane ceny są cenami netto

Dostosuj HDF Inwentaryzacja 6.0 do swojego biznesu

HDF Inwentaryzacja 6.0 jest stale rozwijany przez zespół programistów firmy HDF Polska. Jego elastyczna formuła pozwala na dopasowanie oprogramowania do indywidualnych potrzeb Zamawiającego.
Program może zostać wzbogacony o unikalne moduły i funkcje, które najlepiej odpowiadają wymaganiom Twojej firmy. Dzięki temu otrzymujesz wielowymiarowy program, całkowicie dostosowany do Twojego biznesu.
W każdej chwili istnieje możliwość uzupełnienia struktury aplikacji o dodatkowe komponenty.

Skontaktuj się z naszym działem handlowym w celu omówienia szczegółów związanych z dostosowaniem systemu HDF Inwentaryzacja 6.0 do wymagań Twojej firmy tel. +48 71 71 65 301.

Zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza, w celu uzyskania wyceny wdrożenia.

Nazwa firmy:
Imię i nazwisko:
Adres e-mail: (*)
Telefon kontaktowy:
-
Dodatkowy opis:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od HDF Polska Sp. z o.o. (*)

Pole wymagane (*).


Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 oraz art.14 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiegoi Rady (UE) 2016/679 dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku zprzetwarzaniem danych osobowych i swobodnym przepływem takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) HDF POLSKA sp. z o.o. informuje, że:
 
  • każdy uczestnik  posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania,usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,  
  • każdy uczestnik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych go dotyczących narusza przepisy RODO lub inne dotyczące ochrony danych osobowych;
  • dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji zgłoszenia z formularza kontaktowego
  • administratorem danych osobowych jest HDF POLSKA SP. Z O.O.
AX: