hdf.warehouse - wszechstronny system do zarządzania magazynem
          pl   en

hdf.warehouse

WSZECHSTRONNY SYSTEM DO ZARZĄDZANIA GOSPODARKĄ MAGAZYNOWĄ

Zmagasz się ze skomplikowaną polityką magazynową w Twoim przedsiębiorstwie?
My wiemy jak ją uprościć i uczynić z niej Twój największy atut!

Do zaprojektowania tego systemu, specjaliści firmy HDF Polska wykorzystali najnowocześniejsze technologie, tworząc z niego najbardziej zaawansowane narzędzie do zarządzania gospodarką magazynową. Oprogramowanie połączone jest z autorską aplikacją na terminale mobilne, która pozwala na pracę w terenie i przetwarzanie danych z tych urządzeń w czasie rzeczywistym. Poszczególne moduły systemu jak i jego wygląd dostosowujemy bezpośrednio do potrzeb naszych Klientów, co czyni nasze oprogramowanie niezwykle elastycznym i pozwala sprostać wymaganiom każdego przedsiębiorstwa. hdf.warehouse może być z powodzeniem obsługiwany przez obcojęzycznych użytkowników, ponieważ oprogramowanie występuje w trzech wariantach językowych: polskim, angielskim i niemieckim. Program oferuje możliwość zmiany języków na bieżąco, w zależności od zapotrzebowania. Inne wersje językowe wykonujemy dla naszych Klientów na specjalne zamówienie.  

Dzięki naszemu systemowi możesz w prosty i automatyczny sposób tworzyć dokumenty magazynowe, takie jak:

  • PZ: przyjęcie produktów w zewnątrz,
  • WZ: wydanie produktów na zewnątrz,
  • MM: przesunięcie produktów między magazynami,
  • RW: wewnętrzny rozchód produktów.,

 
W systemie uporządkujesz swój magazyn poprzez stworzenie odpowiednich działów i przypisanie do nich poszczególnych produktów. Jeśli posiadasz więcej niż jeden magazyn, będziesz mógł także uwzględnić ich dowolną ilość w systemie, a następnie w prosty sposób dokonywać przesunięć produktów między magazynami.

Nie czekaj - sprawdź wszechstronność systemu hdf.warehouse w wersji demonstracyjnej!

Uwaga: wersja demo nie pozwala na modyfikowanie danych, tylko na ich przeglądanie.

hdf.warehouse

terminal Korzystając z naszego oprogramowania zyskujesz dostęp do wszystkich danych dotyczących magazynu z poziomu przeglądarki internetowej. Możesz na nim pracować zarówno w biurze jak i w trasie, wykorzystując do tego dowolne urządzenie mobilne takie jak smartfon, tablet czy terminal.
drukarka Z poziomu aplikacji możesz również wydrukować gotowe zamówienie lub potwierdzenie wypożyczenia sprzętu, a także wygenerować etykietę w celu łatwiejszej identyfikacji towarów na Twoim magazynie.
chmurka Wszystkie operacje systemowe odbywają się na serwerze w chmurze, dzięki czemu oprogramowanie działa w niezwykle szybkim tempie. Poprzez brak konieczności instalowania systemu na poszczególnych komputerach, program dodatkowo ich nie obciąża, a z maksimum jego możliwości może korzystać wielu użytkowników jednocześnie. Instalacji naszych systemów dokonujemy w zależności od potrzeb - na naszych serwerach lub na serwerach naszych Klientów.

 

Chcesz zaoszczędzić miejsce i mieć hdf.warehouse na własnym serwerze?

 

 

hdf.warehouse nie wymaga instalacji na poszczególnych komputerach w firmie, dzięki czemu nie będzie dodatkowo obciążał Twoich urządzeń. Do jego użytkowania wystarczy jedynie przeglądarka internetowa.
Chcesz by Twoje dane w chmurze były w pełni zabezpieczone?

 

 

Transmisja danych jest szyfrowana, dzięki czemu dostęp do informacji jest doskonale zabezpieczony. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewniają różne poziomy dostępu do modułów systemu, dla poszczególnych użytkowników.
Chcesz otrzymywać szczegółowe raporty, m.in. o produktach oraz wszystkich operacjach magazynowych?

 

 

Skorzystaj z zaawansowanego modułu raportowania, dzięki któremu uzyskasz szczegółowe informacje m. in. o produktach oraz wszystkich operacjach magazynowych. Każdy dokument można w łatwy sposób wyeksportować do arkusza kalkulacyjnego.
Chcesz rozpocząć prowadzenie wypożyczalni lub zarządzać zamówieniami w swojej firmie?

 

 

hdf.warehouse to także doskonałe narzędzie do zarządzania zamówieniami oraz różnego rodzaju wypożyczeniami sprzętu. Aplikacja kompletuje wszystkie informacje o stworzonych zamówieniach czy też wypożyczonych produktach.

Dostosuj hdf.warehouse

hdf.warehouse to wszechstronny system do zarządzania gospodarką magazynową, który jest stale rozwijany przez zespół programistów firmy HDF Polska. Jego elastyczna formuła pozwala na dopasowanie oprogramowania do indywidualnych potrzeb Zamawiającego.
hdf.warehouse może zostać wzbogacony o unikalne moduły i funkcje, które najlepiej odpowiadają wymaganiom Twojej firmy. Dzięki temu otrzymujesz wielowymiarowy system, całkowicie dostosowany do Twojego biznesu. W każdej chwili istnieje możliwość uzupełnienia struktury aplikacji o dodatkowe komponenty.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM DZIAŁEM HANDLOWYM W CELU OMÓWIENIA SZCZEGÓŁÓW ZWIĄZANYCH Z DOSTOSOWANIEM SYSTEMU hdf.warehouse DO WYMAGAŃ TWOJEJ FIRMY.

Tel: +48 71 71 65 301 lub za pomocą poniższego formularza.
Imię i nazwisko:
Adres e-mail: (*)
Telefon kontaktowy:
-
Dodatkowy opis:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym, przez HDF Polska Sp. z o.o. celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną w zakresie ochrony danych osobowych dostępną tutaj (*)

Pole wymagane (*).


Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 oraz art.14 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiegoi Rady (UE) 2016/679 dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku zprzetwarzaniem danych osobowych i swobodnym przepływem takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) HDF POLSKA sp. z o.o. informuje, że:
 
  • każdy uczestnik  posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,  
  • każdy uczestnik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych go dotyczących narusza przepisy RODO lub inne dotyczące ochrony danych osobowych;
  • dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji zgłoszenia z formularza kontaktowego
  • administratorem danych osobowych jest HDF POLSKA SP. Z O.O.

 

WSZECHSTRONNY SYSTEM DO ZARZĄDZANIA GOSPODARKĄ MAGAZYNOWĄ

AX: