Infolinia: 801 09 00 44
Google+ Twitter Facebook
PL EN

Strona główna / Produkty / Oprogramowanie / Generowanie kodów kreskowych i projektowanie etykiet / Generator kodów kreskowych online 


szukaj

pokaż

Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie korzystając z formularza kontaktowego
więcej

Generator kodów kreskowych online

Kody kreskowe z HDF BarCode Unix SDK 3.0 to uniwersalne rozwiązanie, które bez problemu można stosować w wielu środowiskach (linux, unix itp.) oraz na stronach internetowych.

Poniżej przedstawiamy przykładową aplikację, która potrafi generować wszystkie dostępne w HDF BarCode Unix SDK 3.0 typy kodów kreskowych w czasie rzeczywistym.

Aby wygenerować kod, należy postępować według instrukcji. Z rozwijanej listy należy wybrać typ kodu kreskowego, następnie w polu edycyjnym wprowadzić ciąg znaków, który ma zostać zakodowany. Można dowolnie zmieniać typy kodów i tekst. W przypadku podania ciągu znaków, niepoprawnego dla danego typu kodu kreskowego, kod nie zostanie wyświetlony .

Kod kreskowy generowany jest przez program w postaci bitmapy i wyświetlany na stronie razem z informacjami, opisującymi jego szerokość i wysokość oraz rozdzielczość drukarki.

 1. Wybierz jeden z 108 typów kodów kreskowych
 2. Wprowadź ciąg znaków do zakodowania
Tekst do zakodowania

3. Wygenerowany kod kreskowy


Program ten został skompilowany pod systemem operacyjnym Linux i tam umieszczony.

Aplikacja uruchamiana jest ze strony z odpowiednimi parametrami przy użyciu php.

Uwaga: Aplikacja ta służy jedynie celom demonstracyjnym i nie może być wykorzystywana dla celów komercyjnych bez zgody firmy HDF® Ze względów bezpieczeństwa niektóre z generowanych kodów kreskowych posiadają napis "Demo Version". Napis ten uniemozliwia przeczytanie danego kodu przez czytnik kodów kreskowych.