pl   en
AX:

Drukarki półprzemysłowe

Lista Siatka

Ustaw kierunek rosnący

1-10 of 211

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • PD43 ( PD43 )

  Intermec PD43 to kolejna drukarka półprzemysłowa do lekkich zastosowań od firmy Intermec. Technologia PD43 została oparta na wcześniejszych wersjach drukarek serii PD: 41 i 42. Zarówno obudowa, jak i mechanika wydruku składają się z metalowych elementów, co gwarantuje bezpieczne korzystanie z urządzenia, a także jego żywotność oraz ciągłość pracy.
  Dowiedz się więcej
  • Intermec PM23c (PM23C)

   Intermec PM23c to przemysłowa drukarka etykiet średniej klasy zaprojektowana, żeby sprostać wymogom pracy w centrach dystrybucyjnych, magazynach, środowiskach produkcyjnych, przedsiębiorstwach transportowych i handlowych.
   Dowiedz się więcej
   • ZT220 ( ZT220 )

    Za zakupem drukarki ZT220 przemawia nie tylko kompaktowa obudowa, łatwa konfiguracja i obsługa, a także szybki serwis i konserwację. Urządzenia serii ZT sprawdzą się zarówno jako pierwsze urządzenie w firmie, która dopiero stawia pierwsze kroki w korzystaniu z technologii kodów kreskowych, jak i drukarka stwarzająca większe możliwości rozwoju dla zaawansowanych użytkowników
    Dowiedz się więcej
    • PF2I ( PF2I )

     Intermec PF2i to półprzemysłowa drukarka etykiet kodów kreskowych. Drukarka oferuje wydruk w technologii termotransferowej i maksymalną prędkość wydruku 200 mm na sekundę przy rozdzielczości 203 dpi. Drukarka wyposażona jest w interfejsy: USB, RS-232, Ethernet, a opcjonalnie urządzenie dostępne jest z łączem WLAN 802.11 b/g. Dodatkowo drukarkę można wyposażyć w podajnik odklejonych etykiet, czujnik pobrania etykiety, nawijak czy zegar czasu rzeczywistego.
     Dowiedz się więcej
     • Intermec PM43 (PM43)

      Intermec PM43 to przemysłowa drukarka etykiet średniej klasy zaprojektowana, żeby sprostać wymaganiom pracy w centrach dystrybucji, magazynach i przedsiębiorstwach produkcyjnych.
      Dowiedz się więcej
      • PD41 ( PD41 )

       Intermec PD41 to półprzemysłowa drukarka etykiet kodów kreskowych oferująca wydruk w technologii termicznej lub termotransferowej. Doskonale sprawdzi się zarówno na linii produkcyjnej, jak i magazynie czy punktach handlowych. Jej kompaktowość pozwala na łatwą i szybką integrację ze środowiskiem pracy.
       Dowiedz się więcej
       • ZT230 ( ZT230 )

        Seria ZT200 to kolejna już propozycja półprzemysłowych drukarek doskonale sprawdzających się w takich branżach, jak: logistyka przemysł, administracja publiczna, służba zdrowia, magazynowanie oraz handel.
        Dowiedz się więcej
        • ZT410 ( ZebraZT410 )

         ZT410 to bardzo wydajna drukarka etykiet RFID przeznaczona dla przemysłu. Doskonale sprawdza się w takich dziedzinach gospodarki, jak: transport, logistyka, przemysł, handel oraz branża medyczna.
         Dowiedz się więcej
         • ZT420 ( ZebraZT420 )

          W przeciwieństwie do modelu drukarki Zebra ZT410 oferuje dwie maksymalne prędkości 254 mm/s przy rozdzielczości 300 dpi oraz 305 mm/s przy rozdzielczości 203 dpi. Wysoką jakość wydruku gwarantuje głowica cienkowarstwowa  z systemem Element Energy Equalizer.
          Dowiedz się więcej
          • Datamax-O'Neil I-Class

           Rodzina drukarek I-Class Mark II to średniej klasy przemysłowe drukarki kodów kreskowych, które znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Drukarki I-Class są niezastąpione w przedsiębiorstwach produkcyjnych, gastronomii, transporcie i logistyce oraz farmacji.
           Dowiedz się więcej

           Lista Siatka

           Ustaw kierunek rosnący

           1-10 of 211

           Strona:
           1. 1
           2. 2
           3. 3
           4. 4
           5. 5