pl   en
AX:
×

Utwórz konto

dane rejestracyjne

Dane logowania

lub zaloguj

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Adres e-mail jest wymagany!
This email is already registered!
Hasło jest wymagane!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Akceptacja Regulaminu jest wymagana!
Email or Password is wrong!

Drukarki półprzemysłowe

Lista Siatka

Ustaw kierunek rosnący

1-10 of 211

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • ZT220 ( ZT220 )

  Za zakupem drukarki ZT220 przemawia nie tylko kompaktowa obudowa, łatwa konfiguracja i obsługa, a także szybki serwis i konserwację. Urządzenia serii ZT sprawdzą się zarówno jako pierwsze urządzenie w firmie, która dopiero stawia pierwsze kroki w korzystaniu z technologii kodów kreskowych, jak i drukarka stwarzająca większe możliwości rozwoju dla zaawansowanych użytkowników
  Dowiedz się więcej
  • Intermec PM43 (PM43)

   Intermec PM43 to przemysłowa drukarka etykiet średniej klasy zaprojektowana, żeby sprostać wymaganiom pracy w centrach dystrybucji, magazynach i przedsiębiorstwach produkcyjnych.
   Dowiedz się więcej
   • PF2I ( PF2I )

    Intermec PF2i to półprzemysłowa drukarka etykiet kodów kreskowych. Drukarka oferuje wydruk w technologii termotransferowej i maksymalną prędkość wydruku 200 mm na sekundę przy rozdzielczości 203 dpi. Drukarka wyposażona jest w interfejsy: USB, RS-232, Ethernet, a opcjonalnie urządzenie dostępne jest z łączem WLAN 802.11 b/g. Dodatkowo drukarkę można wyposażyć w podajnik odklejonych etykiet, czujnik pobrania etykiety, nawijak czy zegar czasu rzeczywistego.
    Dowiedz się więcej
    • PD41 ( PD41 )

     Intermec PD41 to półprzemysłowa drukarka etykiet kodów kreskowych oferująca wydruk w technologii termicznej lub termotransferowej. Doskonale sprawdzi się zarówno na linii produkcyjnej, jak i magazynie czy punktach handlowych. Jej kompaktowość pozwala na łatwą i szybką integrację ze środowiskiem pracy.
     Dowiedz się więcej
     • Intermec PM23c (PM23C)

      Intermec PM23c to przemysłowa drukarka etykiet średniej klasy zaprojektowana, żeby sprostać wymogom pracy w centrach dystrybucyjnych, magazynach, środowiskach produkcyjnych, przedsiębiorstwach transportowych i handlowych.
      Dowiedz się więcej
      • PD43 ( PD43 )

       Intermec PD43 to kolejna drukarka półprzemysłowa do lekkich zastosowań od firmy Intermec. Technologia PD43 została oparta na wcześniejszych wersjach drukarek serii PD: 41 i 42. Zarówno obudowa, jak i mechanika wydruku składają się z metalowych elementów, co gwarantuje bezpieczne korzystanie z urządzenia, a także jego żywotność oraz ciągłość pracy.
       Dowiedz się więcej
       • ZT420 ( ZebraZT420 )

        W przeciwieństwie do modelu drukarki Zebra ZT410 oferuje dwie maksymalne prędkości 254 mm/s przy rozdzielczości 300 dpi oraz 305 mm/s przy rozdzielczości 203 dpi. Wysoką jakość wydruku gwarantuje głowica cienkowarstwowa  z systemem Element Energy Equalizer.
        Dowiedz się więcej
        • ZT230 ( ZT230 )

         Seria ZT200 to kolejna już propozycja półprzemysłowych drukarek doskonale sprawdzających się w takich branżach, jak: logistyka przemysł, administracja publiczna, służba zdrowia, magazynowanie oraz handel.
         Dowiedz się więcej
         • ZT410 ( ZebraZT410 )

          ZT410 to bardzo wydajna drukarka etykiet RFID przeznaczona dla przemysłu. Doskonale sprawdza się w takich dziedzinach gospodarki, jak: transport, logistyka, przemysł, handel oraz branża medyczna.
          Dowiedz się więcej
          • Datamax-O'Neil I-Class

           Rodzina drukarek I-Class Mark II to średniej klasy przemysłowe drukarki kodów kreskowych, które znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Drukarki I-Class są niezastąpione w przedsiębiorstwach produkcyjnych, gastronomii, transporcie i logistyce oraz farmacji.
           Dowiedz się więcej

           Lista Siatka

           Ustaw kierunek rosnący

           1-10 of 211

           Strona:
           1. 1
           2. 2
           3. 3
           4. 4
           5. 5