pl   en

Powszechny dostęp do Internetu sprawił, że zmieniły się nie tylko możliwości komunikacji pomiędzy różnymi podmiotami gospodarczymi, ale stworzył także nowe uwarunkowania, w jakich projektowane jest wewnętrzne oprogramowanie dla firm. Aplikacje dedykowane coraz częściej korzystają z potencjału, jaki niesie za sobą wykorzystanie dostępu online do danych na temat zasobów przedsiębiorstwa.

WIĘCEJ

Proces zarządzania relacjami z klientami jest kluczowym elementem strategii przedsiębiorstwa. Jego skuteczne przeprowadzanie to jedna z najlepszych metod budowania trwałej przewagi konkurencyjnej, która pozwala firmie dobrze prosperować na rynku. W dobie postępującej informatyzacji przedsiębiorstw, coraz częściej stosuje się systemy informatyczne CRM, które efektywnie wspiera zintegrowany system zarządzania w firmie.

WIĘCEJ

Przyszłość funkcjonowania nowoczesnego magazynu to konieczność wyjścia przedsiębiorstw naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom IT, które pozwolą na zebranie wszystkich informacji ważnych dla działalności firmy i przetworzenie ich w ramach wykonywanych procesów biznesowych. 

WIĘCEJ

Okresowa inwentaryzacja jest konieczna do ustalenia stanu faktycznego środków trwałych wykorzystywanych w przedsiębiorstwach i instytucjach. Proces ten jest często bardzo pracochłonny i zajmuje pracownikom dużą ilość czasu, odrywając ich od codziennych obowiązków. Skutecznym wsparciem w wykonywaniu tej czynności jest program do inwentaryzacji, który znacząco przyspiesza całą procedurę i pozwala zaoszczędzić wiele czasu.

WIĘCEJ

Coraz więcej firm funkcjonujących na polskim rynku docenia możliwości oferowane przez nowoczesne rozwiązania informatyczne dla biznesu, w szczególności oprogramowanie na zamówienie. Liczba podmiotów, które wykorzystują aplikacje dedykowane, umożliwiające na przykład zarządzenie produkcją i usługami, systematycznie rośnie i wiele wskazuje, że trend ten będzie się nasilał. Czy zarządzający polskimi przedsiębiorstwami robią jednak wszystko, by wykorzystać zakupione oprogramowanie dedykowane?

WIĘCEJ
mapa
kontakt