pl   en
×

Utwórz konto

dane rejestracyjne

Dane logowania

lub zaloguj

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Adres e-mail jest wymagany!
This email is already registered!
Hasło jest wymagane!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Akceptacja Regulaminu jest wymagana!
Email or Password is wrong!

KEYENCE SR-1000 (SR-1000)

Kod produktu: HDF-MAIN-SR-1000
KEYENCE SR-1000 (SR-1000)
Opis

To, co do niedawna można by określić mianem rewolucji w dziedzinie obsługi kodów kreskowych, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom KEYENCE staje się standardem. Wprowadzając na rynek SR-1000 Series – czytnik jedno i dwuwymiarowych kodów kreskowych z funkcją automatycznego ustawiania ostrości – KEYENCE poszerzyło pojęcie „standard” o szereg rewolucyjnych udogodnień dla użytkowników.

Czytnik SR-1000 został wyposażony w funkcję automatycznej optymalizacji ustawień skanowania, dzięki której urządzenie samo wybiera najlepsze parametry, gwarantując najwyższą możliwą jakość odczytu danych. SR-1000 to również autofocus umożliwiający skanowanie kodów znajdujących się na różnych wysokościach bez konieczności zmiany położenia czytnika oraz bezbłędny odczyt wymagających kodów. Urządzenie automatycznie eliminuje odblaski, dzięki czemu nie musi być montowane na kątowniku i nie wymaga zewnętrznego oświetlenia do prawidłowego działania.

Produkt jest dostępny w dwóch wersjach, wersji SR-1000 Series ze standardowym skanerem i wersji SR-1000W ze skanerem szerokokątnym.

Pliki