pl   en
AX:
×

Utwórz konto

dane rejestracyjne

Dane logowania

lub zaloguj

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Adres e-mail jest wymagany!
This email is already registered!
Hasło jest wymagane!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Akceptacja Regulaminu jest wymagana!
Email or Password is wrong!

REA Check ER

Kod produktu: HDF-MAIN-CHECKER
REA Check ER
Opis

Przenośny weryfikator kodów kreskowych REA Check ER zaskakuje niewielkim rozmiarem, który idzie w parze z bogatą funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Poręczny rozmiar i kształt urządzenia wraz z solidną, odporną na uszkodzenia mechaniczne konstrukcją sprawia, że Check ER idealnie sprawdza się w wymagających środowiskach pracy.

Urządzenie jest zasilane baterią, umożliwiając pracę mobilną bez konieczności każdorazowego podłączania weryfikatora do źródła zasilania. To czyni je niezastąpionym w każdym magazynie i centrum dystrybucyjnym, w którym przemieszczanie towarów do stacjonarnego stanowiska weryfikacji kodów jest nieopłacalne, lub wręcz niemożliwe.

Wśród innych cech decydujących o wyjątkowym charakterze i bezkonkurencyjności REA Check ER należy wskazać: duży kolorowy wyświetlacz, wbudowaną pamięć umożliwiającą przechowywanie do 1000 raportów, port USB umożliwiający połączenie urządzenia z drukarką mobilną, niezawodne połączenie Ethernet oraz system automatycznej konfiguracji DHCP.

Ogromną zaletą Check ER jest prosta obsługa, dzięki czemu nawet niedoświadczony użytkownik może w szybki i łatwy sposób zweryfikować poprawność wydrukowanego kodu kreskowego.

Modele
Pliki