pl   en
AX:
×

Utwórz konto

dane rejestracyjne

Dane logowania

lub zaloguj

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Adres e-mail jest wymagany!
This email is already registered!
Hasło jest wymagane!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Akceptacja Regulaminu jest wymagana!
Email or Password is wrong!

REA PC-Scan/LD3

Kod produktu: HDF-MAIN-PCSCAN
REA PC-Scan/LD3
Opis

REA PC-Scan/LD3 to unikalne urządzenie do weryfikacji kodów matrix i kodów kreskowych, które jako jedyne na świecie zostało wyposażone w szereg zaawansowanych funkcji umożliwiających jeszcze dokładniejszą weryfikację i optymalizację parametrów wydruku kodów.

Weryfikator REA posiada funkcję automatycznej kalibracji kontrastu przed skanowaniem zintegrowaną ze standardami metrycznymi, co umożliwia jeszcze dokładniejszy pomiar szerokości i długości kodu. Wśród innych unikalnych cech urządzenia  REA PC-Scan/LD3 warto wymienić: stały 450 kąt oświetlenia ścieżki skanowania, stały 900 kąt nachylenia czujnika na całej długości ścieżki skanowania oraz zachowywanie identycznej odległości od skanowanego kodu podczas całego procesu skanowania. Powyższe funkcje oraz fakt, że skanowanie odbywa się bezdotykowo sprawiają, że PC-Scan/LD3 jest najbardziej precyzyjnym weryfikatorem kodów na rynku.

Wynik weryfikacji widoczny jest w centralnym punkcie wyświetlacza LDC urządzenia. Dzięki temu nawet niedoświadczony użytkownik może w szybki i łatwy sposób zweryfikować wybrany kod matrix lub kod kreskowy i ocenić jego prawidłowość. 

Modele
Pliki