pl   en
AX:

REA VeriCube

Kod produktu: HDF-MAIN-VERICUBE
REA VeriCube
Opis

REA VeriCube to innowacyjne urządzenie do weryfikacji kodów matrix i kodów kreskowych zaprojektowane, aby sprostać wymaganiom wszystkich sektorów przemysłu. Urządzenie umożliwia najbardziej optymalną, bezdotykową weryfikację kodu niezależnie od pozycji w jakiej pracuje.

System pomiaru kodów wykorzystany w weryfikatorze REA VeriCube został oparty na precyzyjnym module optycznym z chipem CMOS, aby eliminować wpływ światła z otoczenia na proces skanowania i weryfikacji kodu. Dodatkowym atutem zastosowanego rozwiązania jest wymienny moduł kamery, co pozwala dostosować urządzenie do pracy z kodami o różnych rozmiarach.

VeriCube współpracuje z dowolnym komputerem – stacjonarnym lub laptopem – z zainstalowanym oprogramowaniem do oceny poprawności kodów REA TransWin32. Urządzenie przesyła wyniki pomiaru do programu, w którym są one porównywane z wartościami wzorcowymi. Poza weryfikacją poprawności kodu REA TransWin32 umożliwia optymalizację parametrów druku kodów, a w konsekwencji poprawę jakości ich wydruku, poprzez dostarczanie dokładnych wyników  weryfikacji. 

Modele
Pliki