pl   en
AX:
×

Utwórz konto

dane rejestracyjne

Dane logowania

lub zaloguj

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Adres e-mail jest wymagany!
This email is already registered!
Hasło jest wymagane!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Akceptacja Regulaminu jest wymagana!
Email or Password is wrong!

REA VeriCube

Kod produktu: HDF-MAIN-VERICUBE
REA VeriCube
Opis

REA VeriCube to innowacyjne urządzenie do weryfikacji kodów matrix i kodów kreskowych zaprojektowane, aby sprostać wymaganiom wszystkich sektorów przemysłu. Urządzenie umożliwia najbardziej optymalną, bezdotykową weryfikację kodu niezależnie od pozycji w jakiej pracuje.

System pomiaru kodów wykorzystany w weryfikatorze REA VeriCube został oparty na precyzyjnym module optycznym z chipem CMOS, aby eliminować wpływ światła z otoczenia na proces skanowania i weryfikacji kodu. Dodatkowym atutem zastosowanego rozwiązania jest wymienny moduł kamery, co pozwala dostosować urządzenie do pracy z kodami o różnych rozmiarach.

VeriCube współpracuje z dowolnym komputerem – stacjonarnym lub laptopem – z zainstalowanym oprogramowaniem do oceny poprawności kodów REA TransWin32. Urządzenie przesyła wyniki pomiaru do programu, w którym są one porównywane z wartościami wzorcowymi. Poza weryfikacją poprawności kodu REA TransWin32 umożliwia optymalizację parametrów druku kodów, a w konsekwencji poprawę jakości ich wydruku, poprzez dostarczanie dokładnych wyników  weryfikacji. 

Modele
Pliki