pl   en
AX:
×

Utwórz konto

dane rejestracyjne

Dane logowania

lub zaloguj

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Adres e-mail jest wymagany!
This email is already registered!
Hasło jest wymagane!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Akceptacja Regulaminu jest wymagana!
Email or Password is wrong!

ZQ510 ( ZQ510 )

Kod produktu: HDF-MAIN-ZQ510
ZQ510 ( ZQ510 )
Opis

Model Zebra ZQ510 to najnowsza propozycja drukujących urządzeń mobilnych od renomowanego producenta sprzętu do automatycznej identyfikacji. ZQ510 została stworzona z myślą o pracy w terenie często w trudnych warunkach atmosferycznych. Do stworzenia tego urządzenia wykorzystana została technologia opracowana przez wojsko, stąd też niezwykła wytrzymałość tej drukarki, odpornej na uszkodzenia mechaniczne, a także upadki z wysokości nawet do 2 m. To jednak nie wszystkie cechy wytrzymałościowe charakteryzujące tę drukarkę. Urządzenie spełnia normę IP54, a to oznacza odporność na działanie wody. Ponadto przetrwa pracę w wysokiej temperaturze a nawet zgniatanie.

Twórcy tej drukarki postarali się również o uzyskanie certyfikatu „Made for iPod/iPhone/iPad”, co oznacza, że drukarkę z łatwością można zintegrować z innymi urządzeniami obsługiwanymi przez systemy Apple, Android i Windows Mobile. W standardowym wyposażeniu ZQ510 znajduje się również procesor ARM 32-bitowy 400 MHz i pamięć RAM 256 MB. Z kolei 52 MB pamięci Flash umożliwia pobieranie czcionek, grafiki, programów czy dokumentów w czasie rzeczywistym i to prawie bez ograniczeń.

Drukarka ZQ510 korzysta z technologii wydruku termicznego i za jej pośrednictwem możliwe jest drukowanie zarówno etykiet kodów kreskowych, jak i grafiki czy tekstu, a więc paragonów, biletów, mandatów. Model ten oferuje dwie szerokości wydruku 72 mm oraz 104 mm, jak i maksymalną prędkość wydruku 127 mm/s przy rozdzielczości 203 dpi. 

Modele
Pliki