Oferta
          pl   en
CRM HDF Offerion 5.0

CRM HDF Offerion 5.0

Wielowymiarowy system CRM online, usprawniający zarządzanie przedsiębiorstwem oraz relacjami z kontrahentami. Oferuje przejrzystość i kompleksowość w obsłudze procesu sprzedaży, najwyższe standardy obsługi klienta oraz usprawnia funkcjonowanie firmy od strony administracyjnej.

WIĘCEJ

 

System zarządzania produkcją

System zarządzania produkcją

Nasze systemy zarządzania produkcją wspierają wszystkie procesy realizowane w ramach działalności produkcyjnej przedsiębiorstwa, przyspieszając proces produkcji i obniżając jej koszt. Systemy HDF ułatwiają planowanie i harmonogramowanie produkcji, obliczanie zapotrzebowania materiałowego oraz rejestrację i efektywną kontrolę kolejnych etapów procesu produkcyjnego. 

WIĘCEJ

 

System zarządzania magazynem

System zarządzania magazynem

HDF Polska tworzy system zarządzania magazynem klasy WMS, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta. Nasze rozwiązania służą nie tylko do dokumentowania obrotu materiałowego, ale również umożliwiają zarządzanie fizycznym przepływem materiałów przez magazyn. Jednym z ich atutów jest kompleksowe wspieranie pracowników w ich codziennej pracy.

WIĘCEJ

Systemy załadunku tirów

Systemy załadunku tirów

System do planowania rozmieszczenia towarów na przestrzeni ładunkowej został stworzony w oparciu o najnowocześniejsze mechanizmy nazywane sztuczną inteligencją (AI).

WIĘCEJ

BENS G4 - PROFESJONALNY SERWER WYDRUKÓW

BENS G4 - PROFESJONALNY SERWER WYDRUKÓW

BENS to nowoczesna technologia zapewniająca niezależny od systemu operacyjnego serwer druku w postaci urządzenia z pamięcią SSD.

WIĘCEJ

System weryfikacji kodów kreskowych

System weryfikacji kodów kreskowych

System weryfikacji kodów kreskowych HDF BarCode Verification 2.0 to rozwiązanie umożliwiające bieżącą kontrolę jakości wydruku kodów kreskowych drukowanych na etykietach. Nasze rozwiązanie zostało wyposażone w unikalną funkcję cofania niepoprawnie wydrukowanych etykiet i ich ponownego zadrukowania, dzięki której kod na każdej etykiecie jest poprawny i czytelny. 

WIĘCEJ

System kontroli zgodności wykonania

System kontroli zgodności wykonania

System kontroli zgodności wykonania to oprogramowanie dedykowane umożliwiające bieżącą weryfikację procesu produkcyjnego w oparciu o rzeczywiste zamówienie klienta. Oferowany przez nas system to rozwiązanie, dzięki któremu można nie tylko wyeliminować opóźnienia w realizacji zlecenia, ale również ograniczyć koszty dodatkowe wynikające z ewentualnych pomyłek.

WIĘCEJ

System kontroli jakości wykonania

System kontroli jakości wykonania

System kontroli jakości wykonania jest profesjonalnym narzędziem informatycznym służącym do optymalizacji i podnoszenia efektywność procesu kontroli jakości gotowych wyrobów. Głównym zadaniem systemu jest wspieranie pracy kontrolerów jakości, którzy wizualnie sprawdzają poprawność obróbki wykonanej przez maszyny produkcyjne i raportują ewentualne nieprawidłowości.

WIĘCEJ

System kontroli przepływu towarów

System kontroli przepływu towarów

System kontroli przepływu towarów jest innowacyjnym rozwiązaniem, które powstało z myślą o magazynach, centrach dystrybucji i przedsiębiorstwach produkcyjnych. Głównym zadaniem oferowanego rozwiązania jest weryfikacja zgodności dostaw z dokumentacją, co pozwala nie tylko oceniać wiarygodność dostawców, ale również unikać problemów związanych z brakami w dostawach.

WIĘCEJ

Systemy kodów kreskowych Window,Unix

Systemy kodów kreskowych Window,Unix

Systemy kodów kreskowych to innowacyjne narzędzie informatyczne do generowania aż 110 rodzajów kodów kreskowych na różnych platformach systemowych. Nasze narzędzie oparliśmy na przyjaznych dla użytkowników bibliotekach. Dostęp do bibliotek kodów kreskowych umożliwia jeszcze efektywniejsze korzystanie z technologii kodów kreskowych w przedsiębiorstwie na co dzień.

WIĘCEJ

HDF 3D Warehouse

HDF 3D Warehouse

This highly innovative software, designed by HDF’s specialist developers, is a powerful new tool which assists with warehouse layout design and stock allocation. It displays an interactive visual representation of the of the warehouse and is VR compatible, allowing the user to move immersively through the virtual 3D space.

WIĘCEJ

Jak przebiega wdrożenie?

Jak przebiega wdrożenie?

Wdrożenie jest złożonym procesem, od którego zależy użyteczność rozwiązania informatycznego oraz zadowolenie jego użytkowników. Świadomi tego oraz faktu, że każda firma obecna na rynku prowadzi działalność w sposób specyficzny i wyjątkowy dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas rozwiązania były w pełni dostosowane do unikalnych potrzeb każdej firmy.

WIĘCEJ

Case studies

Case studies

Od początku działalności HDF Polska przygotowaliśmy, przeprowadziliśmy i sfinalizowaliśmy wiele udanych wdrożeń w przedsiębiorstwach o zróżnicowanym profilu działalności. Dowiedz się, jak wyglądały niektóre z nich i w jakich aspektach oferowane przez nas rozwiązania informatyczne pomogły naszym Klientom w ich codziennej pracy.

WIĘCEJ

AX: