pl   en

Offerion 4.2

Zainwestuj w swoje przedsiębiorstwo – zarządzaj skutecznie firmą, zadbaj o stałych klientów 
i pozyskaj nowych.

OFFERION to wielowymiarowy system CRM online, usprawniający zarządzanie przedsiębiorstwem oraz relacjami z kontrahentami. Oferuje przejrzystość i kompleksowość w obsłudze procesu sprzedaży, najwyższe standardy obsługi klienta oraz usprawnia funkcjonowanie firmy od strony administracyjnej.

Czy wiesz, że…
W myśl Petera Sengego -  amerykańskiego teoretyka zarządzania, twórcy i propagatora idei rozwijania organizacji uczących się, a także autora Bestsellera „Piąta dyscyplina” – jednej z najlepszych książek biznesowych wszech czasów:

„Organizacje uczące się stosują nowe, ekspansywne sposoby myślenia i adaptują się do zmiennych warunków funkcjonowania. Stan ten osiągają poprzez otwartość pracowników na nowe idee i trendy, a także stałe udoskonalanie procesów wewnętrznych oraz technologii.”

Dzięki nowoczesnym technologiom obsługa i zarządzanie systemem są ograniczone do minimum, co pozwala Użytkownikom Offeriona w pełni skoncentrować się na własnej działalności. Korzystanie z jednego zintegrowanego systemu wyklucza także problemy z przepływem danych między wieloma osobnymi bazami, ulokowanymi na wielu różnych urządzeniach.

Rezultatem wielogodzinnych konsultacji zespołu naszych ekspertów – zarówno w dziedzinie programowania jak i biznesu, stał się program w pełni dostosowany do potrzeb świadomych przedsiębiorców małych oraz dużych firm nastawionych na rozwój.

Naprzeciw klientom ukierunkowanym na  na zwiększanie efektywności i nieustanny rozwój własnej organizacji wychodzi firma HDF Polska,, wraz z systemem pozwalającym na więcej niż tradycyny CRM.

System OFFERION to także:
  • program do faktur,
  • system do ofertowania,
  • możliwość składania i odbierania zamówień od klientów,
  • profesjonalna obsługa klienta i zoptymalizowanie kontaktów z kontrahentami,
  • archiwizacja dokumentów i sposób na usprawnienie ich elektronicznego obiegu,
  • prowadzenie księgowości i zarządzanie różnymi obszarami działalności,
  • koordynowanie prac magazynowych i logistyczne ich wspieranie,
  • dopasowanie do procesów biznesowych w firmie i wiele innych.

Dzięki prostemu i ergonomicznemu interfejsowi system OFFERION jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, co pomaga zminimalizować czas oraz pieniądze, które w innym przypadku musiałyby zostać przeznaczone na zaawansowane szkolenia pracowników.

Program OFFERION to zintegrowany system zarządzania, poprawa organizacji pracy 
i zwiększenie jej wydajności.
To aplikacja dostosowana do Państwa potrzeb, umożliwiająca dostęp do biura z każdego miejsca na Ziemi.

mapa
kontakt