pl   en

HDF Inwentaryzacja

Program do zarządzania aktywami trwałymi przedsiębiorstwa

Inwentaryzator umożliwia zarządzanie aktywami trwałymi przedsiębiorstwa: środkami trwałymi, niskocennymi, niematerialnymi i prawnymi

Głównym zadaniem aplikacji jest usprawnianie procesu inwentaryzacji i naliczania amortyzacji. Umożliwia także generowanie raportów i zestawień z przeprowadzonych inwentaryzacji oraz drukowanie etykiet dla produktów lub lokalizacji. 

HDF Inwentaryzacja jest nowoczesnym, wielostanowiskowym programem sieciowym, który został stworzony przy uwzględnieniu obowiązujących norm prawnych. Do zalet aplikacji, istotnych w codziennym użytkowaniu, należy przejrzysty i intuicyjny interfejs, dzięki któremu program jest łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika. 

W odpowiedzi na duże zainteresowanie ze strony naszych Klientów „wspólnym słownikiem zamówień”, uzupełniliśmy aplikację o dodatkową funkcję. Wspólny słownik zamówień ma na celu standaryzację pozycji stosowanych przy opisywaniu przedmiotów zamówień przez instytucje i podmioty gospodarcze oraz jednoznaczne określenie przedmiotu zamówienia. Nowa, wzbogacona o „wspólny słownik zamówień” HDF Inwentaryzacja dostępna jest w naszej ofercie od czerwca 2009.

Nowości w wersji 6.0

1 Oprogramowanie wspierające najnowsze systemy operacyjne
3 Ulepszony i jeszcze bardziej intuicyjny interfejs użytkownika
4 Rozbudowana możliwość filtrowania szczegółowych parametrów
5 Wyszukiwarka kontekstowa dla prostszego użytkowania aplikacji
6 Podświetlanie wyszukanych fraz i bardziej czytelny obszar roboczy
8 Uproszczony eksport danych do pliku tekstowego oraz programu Microsoft Excel
mapa
kontakt