System zarządzania magazynem - WMS na miar
          pl   en

System zarządzania magazynem

Realizowane przez nas oprogramowanie na zamówienie to system magazynowe klasy WMS (Warehouse Management System). Systemy zarządzania magazynem nie tylko dokumentują obrót materiałowy, ale także umożliwiają zarządzanie fizycznym przepływem materiałów przez magazyn. Podpowiadają i przypominają o kolejnych czynnościach, jakie powinien wykonać magazynier.

 

Opis systemu

Realizowane przez nas oprogramowanie na zamówienie to system WMS (Warehouse Management System). System WMS pozwala nie tylko dokumentować obrót materiałowy, ale także umożliwia zarządzanie fizycznym przepływem materiałów przez magazyn. Podpowiada i przypomina o kolejnych czynnościach, jakie powinien wykonać magazynier.
Wykorzystując techniki automatycznej identyfikacji, program magazynowy optymalizuje gospodarowanie przestrzenią magazynową i racjonalne rozmieszczanie zapasów. Systemy WMS wspomagają rejestrację i ewidencjonowanie (ilościowe, wartościowe, asortymentowe) stanów magazynowych. Są również przydatnym narzędziem analitycznym - zapewnia ciągły dostęp do gromadzonych i przetwarzanych danych o gospodarce magazynowej.
Zarządzanie magazynem wykorzystuje zaawansowane parametry optymalizacyjne, techniki automatycznej identyfikacji, globalne standardy identyfikacji GS1 (jest przygotowane do przyjęcia i wydania palet oznakowanych etykietami w standardzie GS1, co jest niezwykle istotne dla przedsiębiorstw będących elementem globalnego łańcucha dostaw). Współpracuje z aplikacją finansowo-księgową (program księgowy) i kadrowo-płacową.
Zakres funkcjonalny systemu WMS zależy bezpośrednio od potrzeb i oczekiwań Klienta. System zarządzania magazynem może być przeznaczony tylko do rejestracji dokumentów magazynowych i na ich podstawie obrazować stan magazynu. Natomiast wzbogacone o możliwości, jakie niosą ze sobą techniki automatycznej identyfikacji, systemy WMS charakteryzują się bardziej rozbudowanymi możliwościami realizacji operacji magazynowych. Klient może więc otrzymać rozwiązanie dopasowane do jego wymagań: prosty lub zaawansowany funkcjonalnie program do prowadzenia magazynu typu WMS.

Dostosuj System Zarządzania Magazynem do swojego biznesu

HDF WMS to profesjonalny system do zarządzania magazynem, który jest stale rozwijany przez zespół programistów firmy HDF Polska. Jego elastyczna formuła pozwala na dopasowanie oprogramowania do indywidualnych potrzeb Zamawiającego. HDF WMS może zostać wzbogacony o unikalne moduły i funkcje, które najlepiej odpowiadają wymaganiom Twojej firmy.

Dzięki temu otrzymujesz wielowymiarowy system, całkowicie dostosowany do Twojego biznesu. W każdej chwili istnieje możliwość uzupełnienia struktury aplikacji o dodatkowe komponenty.

Skontaktuj się z naszym działem handlowym w celu omówienia szczegółów związanych z dostosowaniem systemu HDF WMS do wymagań Twojej firmy.

Imię i nazwisko:
Adres e-mail: (*)
Telefon kontaktowy:
-
Dodatkowy opis:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym, przez HDF Polska Sp. z o.o. celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną w zakresie ochrony danych osobowych dostępną tutaj (*)

Pole wymagane (*).


Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 oraz art.14 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiegoi Rady (UE) 2016/679 dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku zprzetwarzaniem danych osobowych i swobodnym przepływem takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) HDF POLSKA sp. z o.o. informuje, że:
 
  • każdy uczestnik  posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania,usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,  
  • każdy uczestnik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych go dotyczących narusza przepisy RODO lub inne dotyczące ochrony danych osobowych;
  • dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji zgłoszenia z formularza kontaktowego
  • administratorem danych osobowych jest HDF POLSKA SP. Z O.O.
  • dane kontaktowe inspektora ochrony danych w KIR to: IOD@kir.pl;
AX: