pl   en
×

Utwórz konto

dane rejestracyjne

Dane logowania

lub zaloguj

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Adres e-mail jest wymagany!
This email is already registered!
Hasło jest wymagane!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Akceptacja Regulaminu jest wymagana!
Email or Password is wrong!
 • Skorpio X3 posiada intuicyjny interfejs użytkownika, dzięki któremu praca na nim jest niezwykle prosta. Zastosowane w nim nowoczesne technologie przechwytywania danych w połączeniu z najlepszą w swojej klasie wytrzymałością, zapewniają najwyższą ergonomię pracy.
  08-03-2017
 • Innowacyjny czytnik wielokierunkowy oparty na technologii imaging. Swoją wydajność zawdzięcza połączeniu osiągów czytników laserowych z możliwością znacznego poprawienia odczytu zniszczonych i niskiej jakości kodów kreskowych.
  08-03-2017
 • Najnowszy kolektor przenośny w ofercie Datalogic, przeznaczony do mobilnego zbierania danych w sektorach sprzedaży detalicznej i magazynach. Idealnie nadaje się do sprawdzania cen oraz stanów magazynowych, wprowadzania zamówień, zarządzania cenami czy przyjmowania i wydawania towarów.
  07-31-2017
 • 3800r liniowy skaner kodów kreskowych został zaprojektowany specjalnie dla zastosowań handlowych, zapewniając właściwą równowagę wydajności skanowania, łączności i trwałości.
  07-28-2017
 • Ultrawytrzymały tablet przemysłowy, zapewniający komfort oraz bezpieczeństwo pracy. Posiada wszystkie zalety konwencjonalnych laptopów, będąc ich doskonałym lecz zdecydowanie lżejszym i bardziej poręcznym odpowiednikiem.
  07-26-2017
 • Czytniki Zebra DS 3608 należą do gamy ultrawytrzymałych skanerów Zebra 3600. Znane ze swojej niezniszczalności skanery 1D i 2D są gotowe do pracy nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach – w magazynach i zakładach produkcyjnych, gdzie nieustannie narażone są na uszkodzenia.
  07-25-2017
 • Fusion 3780 to innowacyjny, wielofunkcyjny, laserowy skaner wielokierunkiowy posiadający wiele zastosowań. Może on pracować zarówno w trybie stacjonarnym jak i ręcznym oraz w sposób jedno lub wieloliniowy (posiada wbudowaną siatka 20 linii skanujących).
  07-24-2017
 • Utrawytrzymały i wodoodporny tablet PC
  07-24-2017
 • Eclipse 5145 to ręczny, laserowy skaner jednoliniowy. Został wyposażony w system CodeGate pozwalający na odczytywanie kodów kreskowych m.in. z zestawień zbiorczych. Skaner zaprojektowany został z myślą o mniej wymagających zastosowaniach np. w niedużych punktach sprzedaży, punktach usługowych o małym natężeniu czy biurach.
  07-21-2017
 • To nowoczesna i udoskonalona wersja przemysłowego tabletu, który zastąpi Ci stacjonarny komputer i laptop oraz ułatwi dostęp do wszystkich potrzebnych informacji zarówno w biurze, pojeździe jak i w najbardziej wymagającym terenie.
  07-19-2017
 • Optymalne dizałanie z najwyższą jakością wydruku
  07-18-2017
 • Elastyczne urządzenie, idealne dla osób które szukają wielu funkcji w jednym rozwiązaniu. Doskonale sprawdzi się zarówno w środowisku magazynowym, przemyśle, logistyce czy handlu detalicznym.
  07-18-2017