pl   en
AX:
×

Utwórz konto

dane rejestracyjne

Dane logowania

lub zaloguj

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Adres e-mail jest wymagany!
This email is already registered!
Hasło jest wymagane!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Akceptacja Regulaminu jest wymagana!
Email or Password is wrong!
 • Nowy terminal Datalogic Memor 10 należy do rodziny dobrze znanych już terminali Memor, a zatem jest następcą swojego poprzednika - terminala Memor X3. Łączy on w sobie użyteczność i lekkość smartphone'a oraz doskonałą wytrzymałość i wydajność komputera mobilnego do zadań specjalnych.
  24-04-2019
 • Dolphin CT40 to następca modeli takich jak 70e oraz 75e. Urządzenie przeznaczone jest do sprzedaży detalicznej, zapewniając firmom szybką i bezproblemową obsługę klienta, a także łatwe i bezbłędne zbieranie danych czy określanie zapotrzebowania produktowego.
  03-07-2018
 • Falcon X3+ to najnowszy komputer mobilny w ofercie producentów marki Datalogic. Terminal znajdzie swoje zastosowanie podczas przeprowadzania inwentaryzacji w przedsiębiorstwie, zarządzania operacjami w magazynie, a także podczas obsługi spedycyjnej w centrach logistycznych, hurtowniach czy halach produkcyjnych.
  30-11-2017
 • Czytnik laserowy PowerScan™ PBT9300 został wyposażony w standardową technologię bezprzewodową Bluetooth®, która w połączeniu z wyjątkową niezawodnością i wydajnością odczytu sprawia, że jest on profesjonalnym i efektywnym urządzeniem do automatycznej identyfikacji.
  30-11-2017
 • CS3000 jest elastycznym, mobilnym skanerem laserowym do kodów kreskowych 1D. To maleńkie urządzenie jest niedrogie i bardzo poręczne, a dzięki niewielkim rozmiarom - można mieć je zawsze przy sobie, mocując je na smyczy lub trzymając w kieszeni.
  16-11-2017
 • Producenci Zebra Technologies Corporation wypuścili na rynek innowacyjną drukarkę ZC10L, stworzoną do bezpośredniego druku kart większego formatu, która pozwala na tworzenie pełnej wielkości, trwałych kolorowych kart z nadrukiem na całej powierzchni, podczas jednej sesji drukowania.
  14-11-2017
 • Joya ™ Touch A6 to najnowocześniejszy mobilny komputer wyposażony w system Android, który idealnie nadaje się do wszechstronnych zastosowań w handlu detalicznym takich jak zakupy samoobsługowe, sprawdzanie cen, tworzenie przecen, uzupełnianie braków na półkach, magazynowanie, kontrola dostępu i wiele innych.
  14-11-2017
 • Terminale Rhino II zostały zaprojektowane tak by można było je zamontować na wózkach widłowych, wyróżnia je wyjątkowa wytrzymałość na skrajne temperatury dzięki czemu są przystosowane do pracy w chłodni nawet przy -30 st. C.
  14-11-2017
 • Ten 7-calowy tablet zapewnia łączność w czasie rzeczywistym, błyskawiczne przechwytywanie danych oraz najwyższy poziom niezawodności, wytrzymałości i ochrony informacji w firmie.
  13-11-2017
 • Przenośne drukarki paragonów Honeywell są lekkie i poręczne. Zostały zaprojektowane z myślą o pracownikach terenowych, którzy podczas całodniowego wydruku pokwitowań potrzebują trwałych, a przede wszystkim lekkich i kompaktowych urządzeń.
  09-11-2017
 • Wysokiej klasy biurkowa drukarka termo-transferowa oferuje najwyższą jakość druku, wszechstronność zastosowań, a do tego jest niebywale prosta w obsłudze. Stanowi ona doskonałe połączenie zaawansowanej jakości druku klasy przemysłowej z kompaktowymi wymiarami i niewielką wagą drukarki biurkowej przez co spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
  07-11-2017
 • Drukarki mobilne klasy średniej z serii ZQ320 to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw poszukujących niezawodnych, szybkich i uniwersalnych urządzeń. Oferują one możliwość druku paragonów oraz etykiet, w tym etykiet bez podkładu.
  06-11-2017